Металевий гараж у дворі

Металевий гараж у Харкові

Свій власний металевий гараж на подвір’ї приносить чимало переваг. Машина тепер надійно прихована від сонця, дощу та зловмисників. Є місце, де можна спокійно зайнятися її ремонтом. А також готове приміщення, куди можна складувати непотрібний мотлох з дому — як же без цього?

Звичайно, такі гаражі за законом України не можна розміщувати поблизу дитячих майданчиків, зон відпочинку, шкіл та дитячих садків. Але на периферії мікрорайонів та спеціально відведених ділянках ставити їх цілком можна.

Одна людина вирішила скористатися наданою йому можливістю та купити гараж у Харкові. Для цього він звернувся до бригади «Улітка».

Матеріали гаража

Гараж зі сталі

Гараж у міському дворі — це не гараж на приватній ділянці. На своїй території можна спокійно поставити легенький гараж з оцинкованого профнастилу. Цей матеріал коштує дешево, але, на жаль, недостатньо міцний і легко ріжеться ножицями.

Тому для міських дворів як матеріал для гаража вибирається сталевий металопрокат. Металеві листи завтовшки 1,2 мм надійно захищають машину.

Так як сталь дуже міцна, гаражі з неї часто роблять взагалі без каркаса. Листи просто підгинаються по краях і виконують роль опорних балок.

Але такі самонесучі каркаси зазвичай розповзаються в місцях стиків наступного року. А ремонтувати цей дефект досить складно. Тож це не наш варіант.

Каркас гаража

Ми робимо каркас сталевого гаража із профільних труб.

Гаражні ворота

Особлива увага при цьому приділяється воротам. Адже хто-хто, саме вони часто люблять просідати в гараж і доставляти цим власникам масу незручностей.

Щоб уникнути подібних неприємностей, їм потрібен посилений каркас. Який матеріал може гарантувати воротам надійність і міцність?

Профільна труба, улюблениця будівельників і тут на своєму місці. Її завжди застосовують у найскладніших місцях.

Звичайно, деякі будівельники обробляються для воріт дешевшим куточком, але потім оброблятися доводиться довго і нудно господарям воріт. Коли доводиться волочити ворота зі скреготом по землі. Ні, профільна труба так не підведе.

Особливо якщо вона завширшки цілих 60 мм і завтовшки 3 мм. Саме з такої труби ми робимо вертикальні стійки воріт. Вони несуть основне навантаження та постійно піддаються механічним впливам.

Для горизонтальних перекладин воріт можна брати трубу тонше. Вона забезпечує жорсткість каркасу. Ми беремо прямокутну трубу з параметрами 60х30 мм завтовшки 2 мм. Сам каркас воріт, на які натягується полотно, зроблений з профільної труби 30 х 30 мм товщиною 2 мм. Ось так влаштовані ворота – найперше і найголовніше у гаражі. З чого зроблено каркас того, що знаходиться за ними? Адже тільки гнуті листи стали для цього нас не влаштовують.

Металевий гараж позаду

А він виготовляється з профільних труб шириною 30 мм і товщиною 2 мм. Листи зі сталі підгинаються і відіграють роль додаткових ребер жорсткості.

Дах гаража потрібні ферми, щоб він не провалювався. Там йдуть металеві труби розміром 30 на 30 мм товщиною 2 мм.

Такий каркас гаража витримує навантаження до 300 кг/м2. Тобто 4 вандали на даху гараж витримає. А більше людей на похилому даху навряд чи втримається.

У цього гаража був зроблений двосхилий дах. Це найкращий варіант даху, якщо умови дозволяють. З такого даху легко скочується сніг… Ну і вандали теж…

Гараж ґрунтується та покривається захисною лакофарбовою сумішшю від корозії.

Всім гарний наш сталевий гараж – і міцний, і гарний. 3,3 метри завширшки, 5,7 метрів завдовжки — ось який молодець! Що ще потрібно для повного щастя?

Потрібно зробити підлогу — і тоді буде вже повний порядок!

Влаштування підлоги

Армування підлоги гаража кладковою сіткою

Цій машині пощастило, і їй було влаштовано бетонну підлогу. Для здійснення цього грунт спочатку вирівнюється лопатою. Влаштовується армування території сіткою для кладки. А потім заливається бетон.

Як завжди для гаражів, для цієї будівлі використовувався заводський бетон М250. Ця марка справно несе свою службу протягом довгих років, не тріскається і не іржавіє. Так що машині не доведеться більше стояти в калюжах та бруді.

І можна тихо кайфувати зі своїм принцом гаражем під шелест листя великого дерева. Комфорт гарантовано надовго. Гараж від «Улітки» переживе десятиріччя!

Бетонування підлоги гаража
Об'єкт зданий: 18.06.2013
logo
Укр   Рос
Будівельна бригада Улітка

Телефонуйте ПН-СБ 09.00 - 19.00

info@ulitka.kharkov.ua