Як плитка «Старе місто» додала приватному двору 100% комфорту

Природне бажання кожної людини – мати комфортне подвір’я, де зручно перебувати. Двір, де не треба стрибати по калюжах, добираючись до вхідних дверей, або після виходу на перекур повертатися до будинку по коліно у бруді.

Укладання тротуарної плитки не тільки вирішує завдання комфорту, а й помітно прикрашає подвір’я. Так і було в одному із наших проектів, присвячених благоустрою двору у Харкові.

Насамперед, ми забезпечили мешканцям нормальний вхід до будинку. Ми побудували фундаментальний монолітний ґанок з бетону. Такий ганок стоїть практично вічно, він не вимагає догляду і практично не потребує ремонту.

Бетонний ґанок

Бетон — дорогий матеріал і робити з нього сходи до ганку було б не практично. Так як у планах на облаштування двору у господаря вже була плитка «Старе місто», логічно було викладати недостатню частину ґанку з неї.

З плитки треба було викласти ще доріжку довкола будинку та невеликий майданчик для зони відпочинку. За що й взялася наша бригада.

Перед кладкою плитки ми встановили бордюр, надійно зафіксований на місці за допомогою цементного розчину.

Укладання бордюру

Для збільшення терміну служби та надійності плитки під неї робилася «подушка» під неї із щебеню та піску. Щебінь відіграє роль дренажу, щоб під плиткою не застоювалася волога та не псувала покриття.

«Подушка» із щебеню та піску

Плитку «Старе місто» ми брали завтовшки 60 мм. Така плитка використовується і для мощення міських вулиць, де підвищені навантаження. А в приватному дворі вона тим більше дуже довго прослужить.

Насамперед були викладені сходинки для ґанку.

Сходинка для ґанку з плитки «Старе місто»

Потім доріжка, що йде вздовж будинку. Плитка «Старе місто» добре поєднується з кам’яним парканом навколо двору та огорожею з каміння навколо клумб. У господаря будинку чудовий смак та гарне почуття стилю!

Доріжка з плитки «Старе місто»

І невеликий майданчик для гойдалки.

Майданчик із плитки «Старе місто»

Як видно на фото, проста сіра плитка виглядає дуже нічого. І таке бюджетне рішення помітно змінило двір. Навіть надало йому якийсь шарм.

Комфорт у дворі з плиткою «Старе місто»

Ваше подвір’я теж потребує практичного та економного рішення для появи в ньому комфорту? Телефонуйте!

Об'єкт зданий: 14.08.2015
logo
Укр   Рос
Будівельна бригада Улітка

Телефонуйте ПН-СБ 09.00 - 19.00

info@ulitka.kharkov.ua