Виготовлення воріт в Харкові

ворота Харків

Виконаємо виготовлення, зварювання і монтаж воріт з хвірткою. Робимо ворота з профнастилу, металевих листів, фільонок і інших матеріалів. Прикрасимо ворота кованими елементами. Ціна за роботу — від 800 гривень за квадратний метр (виготовлення та встановлення). Ціна за роботу та матеріали — від 2500 гривень за квадратний метр.

Конструкція воріт передбачає можливість виготовлення полотна з різних матеріалів за бажанням замовника.

Металеві ворота

Металеві розсувні ворота Харків
Металеві розсувні ворота

Поки що ніхто не придумав найбільш надійних і невибагливих воріт, ніж прості ворота з листів металу.

Зазвичай такі ворота робляться з перевірених, улюблених усіма будівельниками, матеріалів — сталевих листів і профільної труби. Ці матеріали добре витримують будь-яку погоду — дощ, сонце і сніг.

Ворота із сталевих листів найбільш успішно протистоять взлому. Тут метал безумовно перевершує інші матеріали для воріт, особливо не міцний профнастил.

Єдиний недолік металу — його періодично треба обробляти складом від корозії. Але ворота з інших матеріалів ремонтувати взагалі неможливо.

При виготовленні таких воріт ви самі вибираєте товщину листа, перетин труби, конструкцію воріт. Єдине, що варто врахувати — чим товще метал, тим ворота міцніше.

Їх можна зробити за допомогою зварювання або без зварювання, на гвинтах. Ворота на гвинтах менше схильні до корозії, легко розбираються і, відповідно, легко ремонтуються. В них легко замінити окремі деталі.

Лакофарбове покриття Hammerite характеризується високою стійкістю до корозії, механічного впливу, стійкістю до розтріскування і відшаровування, стабільністю блиску глянцевого покриття. Воно забезпечує тривалу експлуатацію в’їзних воріт і хвірток в умовах дії агресивного середовища.

Металеві ворота в Харкові
Ворота, прикрашені кованими елементами

Металеві ворота можна прикрасити, наприклад, додати ковані елементи, малюнки, заклепки. Зробити це можна прямо під час виготовлення або пізніше.

Ці прості ворота завжди можна вдосконалити. Поставити автоматику, датчики, влаштувати освітлення, врізати складні замки.

Ворота з профнастилу

Ворота, які заподіють найменшої шкоди сімейному бюджету — це ворота з профнастилу. Витривалий матеріал справно несе свою службу в якості полотна воріт, а коштує дешевше, ніж всі інші варіанти. 10-15 років «фарбована оцинковка» витримує з гідністю.

До того ж ворота з нього можуть виглядати дуже витончено. Наприклад, чудово поєднання шоколадного профнастилу з білим еврозабором. Воно виглядає благородно і справляє враження.

Ворота з профнастилу Харків
Ворота з профнастилу шоколадного кольору

Профнастил, пофарбований під дерево, виглядає не гірше, ніж саме дерево. Також тепло і затишно.

Ворота з профнастилу Харків
Ворота з профнастилу під дерево

Ворота-жалюзі

Ворота-жалюзі — відмінний варіант металевих воріт для спекотного літа. Це ворота, які дозволяють створити на ділянці комфортний мікроклімат, так як вони є продуваються і забезпечують рух повітря. В таких умовах машина менше схильна до вогкості та іржі. Вони не дають суцільний тіні — на рослини у дворі падає розсіяне світло.

Ворота мають ефект «невидимки» — з боку вулиці неможливо побачити, що відбувається на ділянці, а з боку ділянки проглядається вулиця. І величезний перевагою воріт-жалюзі є їх стильний вигляд.

Ворота Харків
Ворота-жалюзі шоколадного кольору

Метал — міцний матеріал, і зламати такі ворота практично неможливо.

Ворота з фільонок

Фільончасті ворота мають представницький вигляд. Вони гордо дивляться на вулицю, даючи всім зрозуміти, що за їх стулками живе досить значна людина.

Великий вибір кольорів і форми фільонок дозволяє підкреслити неї тільки свою значущість, а й індивідуальність. Фільонок ворота завжди можна замовити унікальні і єдині, з ексклюзивним дизайном, і бути впевненим, що таких воріт більше немає ні у кого в Харкові.

Сріблясті ворота наводять на думку про срібло — дорогоцінний метал.

Фільонок ворота Харків
Ворота з фільонок сріблястого кольору

Сині ворота — нестандартні ворота. Проходячи повз них, неможливо не оглянутися. Такі ворота не забуваються, якщо один раз їх побачиш.

Ворота з фільонок Харків
Ворота з фільонок синього кольору

А ворота шоколадного кольору — найпопулярніші і їх всі люблять.

Купити фільончасті ворота в Харкові
Фільончасті ворота шоколадного кольору

Вартість фільончастих воріт — від 20 000 грн. Детальніше про матеріали і процесі виробництва розказано на сторінці: Фільончасті ворота.

Характеристики

  • Моделі воріт: розстібні, откатні, розсувні
  • Розміри: за бажанням замовника
  • Каркас воріт: куточок або профільна труба
  • Фарба: Hammerite (2 шари, стійка до розтріскування і вигорання)
  • Піскоструминна обробка металу перед фарбуванням: Так
  • Обшивка воріт: металеві листи, профнастил, фільонка, профіль, ламелі
  • Замок: Siba
  • Колір воріт: за бажанням замовника
  • Автоматика: за бажанням замовника

Звертайтеся до компанії «Улітка», якщо вам потрібні якісні ворота, які прослужать довго та надійно.

Укр   Рос
Будівельна бригада Улітка

Телефонуйте ПН-СБ 09.00 - 19.00

info@ulitka.kharkov.ua