Навіси

Навіси в Харкові

Укриття від сонця і опадів значно покращує якість життя. Тому навіси в Харкові потрібні як бізнесу, так і приватним особам.

Бригада «Улітка» працює з профнастилом, полікарбонатом, металочерепицею і іншими матеріалами. Ви можете купити козирок для входу, навіс для авто, замовити прилаштування навісу до будинку.

Проведемо підготовчі роботи — демонтаж старої споруди, влаштування фундаменту, бетонування площадки. Виконаємо оздоблювальні роботи, наприклад, обшивку вагонкою.

Для приватних будинків часто замовляють вхідні металеві навіси над ґанком. Це може бути елегантний прозорий виріб, який захопить ваших гостей. Або проста конструкція з профнастилу.

Навіси в Харкові — важливий елемент у дворі для зручності і відпочинку. Під ними зручно встановлювати мангали або цілу літню кухню.

Для кафе чи ресторанів літній майданчик — можливість в кілька разів збільшити кількість клієнтів. Привабливий вигляд грає в цьому важливу роль.

Навіси ціна 2023

На ринку є як бюджетні конструкції, так і вельми дорогі. Ціна на навіси вказана в таблиці.

Навіс із профнастилу

Навіс із профнастилу
Робота, від
Ціна, грн 900,00 за м2
Робота + матеріали, від
Ціна, грн 2000,00 за м2

Вартість робіт з монтажу та виготовлення навісів із профнастилу

Вид роботи Одиниця виміру Цена от, грн
Демонтажні роботи
Демонтаж старого навісу з металум260
Демонтаж старого навісу з деревам240
Виготовлення навісу — від 550 грн за м2
Виготовлення опорм пог.100
Виготовлення ферм із металуштука380
Виготовлення обрешітким пог.50
Зварювальні роботиточка100
Обробка антикорозійним складомм пог.20
Монтаж навісу — від 350 грн за м2
Монтаж опорштука120
Монтаж фермштука100
Монтаж обрешітким250
Монтаж профнастилу м2150
Встановлення коникам. пог.80
Додаткові роботи
Обшивка дошкоюм2150
Установка снігозатримувачівм. пог.100
Монтаж ринвим. пог.180
Монтаж водостічної трубим. пог.180

Навіс із полікарбонату

Навіс із полікарбонату
Робота, від
Ціна, грн 900,00 за м2
Робота + матеріали, від
Ціна, грн 2200,00 за м2

Навіс із металочерепиці

Навіс із металочерепиці
Робота, від
Ціна, грн 1000,00 за м2
Робота + матеріали, від
Ціна, грн 2100,00 за м2

Навіс із м'якої покрівлі

Навіс із м'якої покрівлі
Робота, від
Ціна, грн 1000,00 за м2
Робота + матеріали, від
Ціна, грн 2200,00 за м2

Навіс з прозорого шиферу

Навіс з прозорого шиферу
Робота, від
Ціна, грн 900,00 за м2
Робота + матеріали, від
Ціна, грн 2200,00 за м2

Від чого ж залежить ціна?

 1. Площа. Залежно від параметрів відрізняється потрібного профілю. Для великих розмірів потрібні більш міцні профільні труби. Тому ціна за квадратний метр інша.
 2. Складність. Якщо дах зігнутої форми, утворює химерні фігури, ціна, природно, вище.
 3. Електрика. Коли замовляється монтаж, ціну визначає, чи є електрика на ділянці, де проводиться установка. Інакше оплачуються послуги генератора.
 4. Фундамент. Одна справа — просто бетонувати стовпи, а інше — закладати стрічковий фундамент. Ціна на навіси в Харкові з фундаментом вище, ніж без нього.
 5. Покриття. Найдешевші — козирки з профнастилу. Їх в Харкові встановлюють найчастіше. Поширені конструкції з металочерепиці. Полікарбонат дорожче, ніж метал, але виграє в зовнішньому вигляді. Пластик пропускає сонячні промені, в результаті утворюється півтінь, а не повна тінь.
 6. Місце установки. Коли будова примикає до будинку, ціна відрізняється від встановлюваного тільки на опорах.
 7. Робота. Металочерепиця більш примхлива при укладанні, ніж профлист. Тому вартість квадратного метра робіт виходить дорожче.

Металеві навіси

Для каркасів застосовують дерево, цеглу, залізні труби, ковані елементи. Універсальними і довговічними є металеві навіси.

Їх встановлюють над:

 • ґанком,
 • літнім майданчиком,
 • басейнами,
 • місцем стоянки автомобіля;
 • зоною відпочинку,
 • мангалом,
 • дитячими майданчиками.

Металеві навіси в Харкові бувають арочними, односхилими, двосхилими і багатосхилими.

Зазвичай для виготовлення застосовують профільні труби, які служать десятиліттями. Вони витримують сильні напори вітру, гори снігу взимку і перепади температур.

Конструкція включає в себе:

 • Металеві труби для опор,
 • Покрівельні ферми,
 • Покриття,
 • Самонарізи.

Навіси з профнастилу

Найдешевшим матеріалом покриття є профнастил. Незважаючи на ціну, термін служби досить великий. Завдяки ребрам жорсткості, листи здобувають додаткову міцність. Товщина — від 0.4 до 1 мм. Сталь завтовшки 0,5 мм відмінно справляється з навантаженням від опадів і вітру.

Матеріал випускається з різною висотою профілю. Надійніше використовувати покрівельний профнастил, а не стіновий. Чим вище висота хвилі, тим вище жорсткість.

Відгук про навіс із профнастилу
Відгус про навіс із профнастилу
Вадим Старченко

Знайшли в інтернеті Ваш сайт і залишилися дуже задоволені))) Зробили все дуже швидко, ціни у Вас відмінні, все ввічливі, дуже дохідливо пояснюють, і що мені дуже сподобалося — це уважність до деталей! Тепер буду звертатися тільки до Вас!) Ще раз величезне Вам спасибі!😊

Читати відгук: ВКонтакте→

Навіси з металочерепиці

Листи, які імітують черепицю, теж подобаються харків’янам. Металочерепиця для даху — чудовий варіант. Її листи мають меншу жорсткість, ніж профнастил, але вона потрібна не завжди. Покриття з металочерепиці — красиве, довговічне, надійно протистоїть вітру і сонця.

Навіси з полікарбонату

Металеві навіси в Харкові з полікарбонату ставлять все частіше. Його використовують всюди, в бюджетних і дорогих будівлях. Напівпрозорість листа, м’який напівсвітло, який створюється, приваблюють багатьох. Можна створити шедевр!

Навіси для авто, для басейнів, вхідні козирки — полікарбонат всюди універсальний. Важливий момент, що для покриття треба вибирати полікарбонату із захисним шаром від УФ-променів. Чим шар товщі, тим довше прослужить пластик.

Бригада «Улітка» більше 6 років виробляє металеві навіси на ринку. Виклик замірника по Харкову безкоштовно. Ми забезпечуємо доставку і монтаж. Телефонуйте ПН-СБ з 09:00 до 19:00.

Укр   Рос
Будівельна бригада Улітка

Телефонуйте ПН-СБ 09.00 - 19.00

info@ulitka.kharkov.ua