Металеві сходи на горище

Металеві сходи на горище

Якщо в будинку є горище, то до нього треба якось діставатися. Побудувати сходи всередині займає багато місця і сильно захаращує приміщення.

А ось легкі зовнішні сходи — саме те, що треба і забезпечує вільний доступ на горище або мансардний поверх.

Більшість сходів у Харкові роблять із металу – це міцний матеріал, який слугує десятиліттями. Такі сходи часто використовуються в офісах, будинках та квартирах.

Метал набагато надійніший за дерево. Дерево швидко висихає і через якийсь час руйнується. У різних місцях з’являються щілини. Чутка дратують неприємні скрипи, які особливо заважають уночі.

Сходинки з часом прогинаються. Дерев’яні сходи вимагають масивних балок, які займають багато простору.

А металеві сходи позбавлені таких вад. Служать дуже довго. Зварні шви не розсихаються від зміни вологості та не розбовтуються від часу використання. При цьому мають витончений та красивий зовнішній вигляд. І важлива перевага їх полягає в тому, що вони не вимагають спеціального догляду, як, наприклад, сходи з дерева. Важливо лише якісно пофарбувати метал для захисту від іржі. Пошкоджені сходи на металевому каркасі легко замінити. А несучі елементи майже ніколи не потребують заміни.

Метал відмінно поєднується з іншими металами, наприклад, деревом, бетоном, гранітом, кварцем.

Будинок до сходів
Будинок до сходів

Так і власник приватного будинку вирішив облаштувати гарний вхід на свою мансарду. І тому звернувся до бригади «Улітка».

Найважливіше при виготовленні сходів вибрати правильну форму, щоб вони були надійними. Адже це дуже важливий елемент у будинку і має забезпечувати безпеку пересування. Тому при її створенні необхідний спеціальний підхід, який базується на знаннях, майстерності та досвіді.

Особливо міцні сходи зварені, де всі елементи скріплюються між собою за допомогою зварювання, а не болтами.

Тому бригада «Улітка» з’єднує деталі між собою саме таким способом.

Найголовніше — правильно розрахувати сходи. Це не тільки означає визначитися з її розмірами та габаритами сходів, а й підібрати відповідні матеріали.

Сходи будуть використовуватися щодня протягом багатьох років, і в цьому випадку на перший план виходять зручність та безпека. Якісні матеріали та міцні зварні шви — тут обов’язкова умова.

Сварка каркаса лестницы
Сварка каркаса лестницы

Каркас сходів — основа основ. Якщо в ньому є шлюб, вся решта роботи втрачає сенс. Спочатку виготовляється конструкція, що несе, для всіх сходів — косоур. Це дві похило розташовані балки, на які наварюється спеціальний гребінець для сходів.

Ручне зварювання сходів
Ручне зварювання сходів

Основою цих балок є швеллер, а гребінка для сходів робиться з профільної труби. З профільної труби також виготовляється каркас для поручнів.

Профільна труба відмінно поєднується з усіма матеріалами та здатна «вписатися» у будь-який інтер’єр.

Зараз ми будуємо маршові сходи. Ця одна з найпростіших і водночас ґрунтовних конструкцій. Вона тягнеться по прямій лінії та має прямокутні сходи. Ці сходи у Харкові складаються із двох прольотів, які закінчуються проміжними майданчиками. Майданчики закріплюються на спеціальних опорах із профільної труби.

Будівництво маршових сходів
Будівництво маршових сходів

Марші прилягають до стін будинку та перетинаються під прямим кутом.

Марші сходяться під прямим кутом
Марші сходяться під прямим кутом

Для того щоб металевий косоур вийшов привабливим на вигляд і безпечним в експлуатації, важливо, щоб всі деталі були з’єднані максимально рівно і точно. Елементи для сходів мають стикуватися точно під прямим кутом.

З’єднання виконуються методом ручного зварювання.

Косоур, що прилягає до стіни, закріплюється на ній надійними кріпленнями дебельними.

Усі зварні з’єднання ретельно зачищаються, щоб зробити їх майже непомітними.

Фарбування

Після закінчення зварювальних робіт косоури підлягають фарбуванню. Для цього використовується спеціальна фарба з металу. Вона надовго оберігає виріб від корозії. Покриття, що використовується, стійке до перепадів температури і дії сонячних променів.

Каркас сходів був пофарбований у зелений колір
Каркас сходів був пофарбований у зелений колір

Замовник вибрав зелений колір.

Сходинки

Дерев'яні сходи для сходів
Дерев’яні сходи для сходів

Далі на сходовому каркасі анкерами було закріплено дерев’яні проступи. Для сходів була взята добре оброблена та просушена дошка.

В цілому легкі зелені сходи з дерев’яними сходами виглядають дуже симпатично і чудово прикрашають собою білий будинок. Гідний вхід для мансарди!

Каркас сходів був пофарбований у зелений колір
Зелені сходи з дерев’яними східцями
Об'єкт зданий: 3.10.2017
logo
Укр   Рос
Будівельна бригада Улітка

Телефонуйте ПН-СБ 09.00 - 19.00

info@ulitka.kharkov.ua