Укладання поребрика на 6 сотках

Укладання поребрика навколо клумб

Добре продуманий ландшафтний дизайн — це ціла композиція, і кожен його елемент додає в неї свої нотки. Тому важливо, щоб усі елементи були акуратними, закінченими і вносили свою чарівну мелодію в єдиний оркестр дачної ділянки.

Взагалі, здається, що можна зробити на 6 сотках? Тут, випадково змахнувши не туди сапкою, ризикуєш потрапити сусідові по голові… Де ж тут думати про дизайн?

Але власники однієї дачі довели зворотне. На своїй невеликій території вони розмістили багато декоративних рослин.

Декоративна верба на дачі

Це і найрізноманітніші квіти, і мальовничі чагарники різних видів і форм, і, як вінець всієї цієї краси — приголомшлива плакуча садова верба.

Нам потрібно було внести свою лепту в цей зелений рай. Щоб приголомшливі квіткові композиції виглядали обрамленими, треба було влаштувати навколо них огорожу.

Чим ми і зайнялися, попутно насолоджуючись навколишнім пейзажем.

Для оформлення квітників був обраний сірий поребрик. Навколо ділянки вже був встановлений кам’яний паркан сірого кольору і даний матеріал підходив по стилю.

Оформлення клумб поребриком

Взагалі, такий камінь дуже чітко обрамляє клумби, надає дачі строгість і трохи крутий норов. Дача з клумбами, обрамленими поребриком, вже не буде миленькою та затишною. Тут будуть чіткі зони та видимі кордони. Для дачі, де за шашличком любить збиратися справжня чоловіча компанія — це саме те.

Сірий поребрик відразу поставив все на свої місця. На ділянці прорізалися чіткі клумби і доріжки. Люди зайняли свою територію, а рослини — свою. Складно навести порядок в життя, а навести порядок на дачі — кожному під силу.

Укладання поребрика
Об'єкт зданий: 7.09.2015
logo
Укр   Рос
Будівельна бригада Улітка

Телефонуйте ПН-СБ 09.00 - 19.00

info@ulitka.kharkov.ua