Гратчасті відкатні ворота для житлового комплексу

Гратчасті відкатні ворота
Гратчасті відкатні ворота

Ворота… Як багато вони означають! Воротами наш будинок проводить нас на підкорення грандіозних вершин, які стоять перед нами цього дня. Воротами він зустрічає нас, коли ми втомлені, повертаємось додому. Воротами будинок привітно посміхається нашим гостям, говорячи: «О! Ви чудово проведете тут час!»

Якщо раптом ви з воротами не зійшлися характерами, мало хто зрозуміє ваші страждання. Ворота не хочуть випускати вас на подвиги, щосили упираючись у землю. Вискують щось образливе слідом, коли машина нарешті вирветься на волю і ще довго бурчать, коли ви вже поїхали. При вашому під’їзді до будинку вони вдають, що вас не впізнали і впускати будь-кого не збираються. З буркотінням і при застосуванні рукоприкладства вони якось відкриваються, але бурчать собі під ніс, що наступного разу ви так просто не проб’єтеся. А вашим гостям одразу вивалюють «Валіте звідси!»

Тому ворота, які обрамляють вхід у житловий комплекс і зустрічають і проводжають собою безліч мешканців, повинні бути особливо доброзичливими, легкими і не створювати нікому з них зайвих складнощів. На цій підставі для влаштування входу у двір житлового кооперативу було обрано відкатну решітчасту браму.

Гратчасті ворота — дуже зручні ворота для міських дворів. Вони дають змогу переглядати територію. Це більш бюджетні ворота, якщо порівнювати їх із воротами із цільних листів металу.

Гратчаста в’їзна брама — це класика, яка завжди актуальна. Ці ворота добре переносять ураганні вітри. Вони не заважають сонячним променям освітлювати ділянку за ними. Також у них тривалий термін служби.

Переваги гратчастих воріт

 1. Ціна. Гратчасті ворота дешевші, ніж цілісні, тому що на них витрачається менше матеріалу. Дешевше ніж прості ворота з ґрат взагалі не існує воріт. Навіть ворота з профнастилу коштують набагато дорожче.
 2. Не вимагають догляду. За решітчастою брамою не потрібен складний регулярний догляд.
 3. Автоматика. На них можна поставити електропривід, і тоді не доведеться щоразу виходити з машини, щоб відчинити або закрити ворота.
 4. Універсальність. Гратчаста брама хороша як для житлового кооперативу, так і для приватного двору, дачної ділянки або території підприємства.
 5. Можливість оздоблення. Залізні ворота з ґрат завжди можна прикрасити кованими квітами або іншими декоративними елементами.

У цьому випадку були зроблені гратчасті ворота. Відкатні ворота — це конструкція, в яких стулка при відкриванні рухається вздовж паркану. Така конструкція дозволяє легко відкривати ворота вручну та забезпечити надійну роботу автоматики у будь-яку пору року. Крім того, очевидна значна економія простору як усередині, так і на прилеглій території.

Відкатні ворота
Відкатні ворота

Вони відкриваються швидше та легше, ніж розстібні. Рухаючись роликовими полозами, відкатні ворота не створюють жодного шуму. Профілі рами створюють необхідну жорсткість, а система роликів та напрямних забезпечує плавність ковзання.

Розсувні ворота добре зарекомендували себе за умов зими. Ніякі кучугури не заважають їхній роботі. Вони забезпечують вільний проїзд транспорту, що дуже важливо для житлового комплексу, де мешкає багато людей.

Етапи монтажу воріт.

 • Влаштування фундаменту. Ворота відкатні — це досить важкий механізм, тому необхідно облаштувати неглибокий фундамент.
 • Проведення електрокабелю. Це необхідно зробити, оскільки ворота відчиняються за допомогою електроприводу.
 • Встановлення роликового пристрою.
 • Монтаж воріт на прокатний механізм. Тут проводиться навіс воріт без регулювань.
 • Фіксування фурнітури, що вловлює воріт. Після встановлення механізмів відкатних воріт проводиться регулювання воріт, і кожен ролик відповідає за плавність ходу та якість руху полотна у прокатному механізмі.
 • Монтаж автоматики. Для автоматичного руху підключається електропривод, керований дистанційно.
Хвіртка
Хвіртка

У воротах встановлено хвіртку для зручності мешканців двору, які заходять до нього без машини. Хвіртка добре поєднується на вигляд з воротами і надає фасадній частині паркану завершений вигляд.

Ворота та хвіртки для наших клієнтів ми встановили дуже надійну. Вони оброблені від корозії, отже ні сніг, ні дощ цієї конструкції не зашкодять. Ворота не будуть ржавіти довгий час.

Ці ворота розраховані на 15-20 років експлуатації.

Ось таким чином було облаштовано в’їзд на територію житлового кооперативу. Також для огородження ділянки з боку вулиці було встановлено ґратчастий паркан. Тепер мешканці надійно захищені від непроханих гостей.

Об'єкт зданий: 20.06.2018
logo
Укр   Рос
Будівельна бригада Улітка

Телефонуйте ПН-СБ 09.00 - 19.00

info@ulitka.kharkov.ua