Оздоблення гаража штукатуркою «Короїд»

Бригада «Улітка» виконувала капітальний ремонт гаража у приватному дворі. Було виконано оздоблення гаража всередині, і варто було подбати про його зовнішній вигляд зовні. Для того, щоб зовні гараж виглядав стильно, використовуються різні оздоблювальні матеріали. Причому кожен із новачків має свої особливості.

Влаштування стелі в гаражі
Ремонт гаража

Взагалі чим відрізняється зовнішня поверхня гаража від його зовнішньої поверхні? Зовні буває і сніг, і дощ, постійно присутній ультрафіолетове випромінювання, температура може різко змінюватись, а також гуляє вітер. Загалом, зовнішнє оздоблення має бути куди більш надійним, ніж внутрішнє. Якщо всередині можна поклеїти навіть шпалери, то зовні потрібні непромокаючі та дуже стійкі матеріали.

Вимоги до зовнішнього оздоблення

 • Підвищена вологостійкість;
 • Стійкість до стирання;
 • Стійкість до ультрафіолету;
 • Морозостійкість;
 • Довгий термін експлуатації.

Матеріали повинні бути позначені, що призначені для зовнішніх робіт. Найдоступніше оздоблення гаража зовні — це його фарбування. А найпоширеніший варіант обробки – це штукатурка. Перевага штукатурки полягає в тому, що вона здатна вирівняти стіни. До того ж, її поверхні можна надати певного декоративного візерунка. Адже капітальний гараж — це не залізний гараж, і часто хочеться, щоб він виглядав презентабельно.

Оздоблення гаража штукатуркою віддав перевагу і наш замовник. Вибрав він не просто штукатурку, а штукатурку із візерунком «Короїд».

Оздоблення гаража штукатуркою «Короїд»

Фасадна штукатурка «Короїд» виглядає дуже стильно. Її дрібні борозенки надають стіні, прикрашеної нею, елегантного вигляду.

На вигляд вона виглядає як стручене жуками дерево. Борозни надають поверхні будівлі яскравого вигляду і створюють теплу атмосферу. Монотонна стіна, що сяє на сонці, часто дратує око, в той час як поверхня, що імітує старе дерево, дарує душевний спокій. Така стіна створює відчуття надійності та стабільності у житті.

За рахунок чого створюється можливість робити ефектні борозенки? Це відбувається завдяки мармуровій крихті, що входить до складу «Короїда».

До складу «Короїда» входить мармурова крихта

Під час оздоблювальних робіт шпателем частинки мармуру «подряпують» довгі звивисті заглиблення.

Ширина цих борозенок залежить від розміру зерен. Чим більше частинки мармуру, тим більші борозенки. Найчастіше використовується короїд із розміром зерен від 2 до 2,5 мм. Чим більша крихта, тим вираженішим і текстурованішим виходить малюнок. Якщо вибрати найдрібнішу фракцію, візерункові розлучення не надто впадатимуть у вічі. А якщо вибрати найбільшу крихту, вона найкраще висловить ідеї художника.

Штукатурка «Короїд» з дрібною крихтою

Крім мармурової крихти, до складу «Короїда» входять білий цемент та акриловий кополімер. Іноді вона містить волокна, які підвищують її міцність. Чим крупніша крихта в «Короїді», тим більша товщина оздоблювального шару і тим більша витрата матеріалу на квадратний метр. Якщо розміри зерна — 2,5 мм, то на квадрат йде від 3,5 до 4,5 кг штукатурці, а за розмірів зерна — 3,5 мм, вже від 6,5 до 7 кг.

Примітним є той факт, що нанести цей вид штукатурки можна тільки на стіни, а на підлозі або на стелі вона триматися не буде. Спочатку штукатурка «Короїд» призначалася для фінального оздоблення стін, утеплених за способом «мокрий фасад», але згодом її стали використовувати і для обробки поверхонь без теплоізоляції.

«Короїд» має відмінні експлуатаційні характеристики, що дозволяє застосовувати його для обробки гаража зовні.

«Короїд» має відмінні експлуатаційні характеристики.

10 переваг штукатурки «Короїд»

 1. Витримує температуру від -55 до +60;
 2. Чи не вигоряє на сонці;
 3. Не вивітрюється;
 4. Не розмокає під дощем;
 5. Ховає невеликі дефекти фасаду;
 6. Не дряпається;
 7. Безпечна для людей та дітей;
 8. Зберігає гарний зовнішній вигляд протягом 7 років;
 9. Легко пофарбувати фарбою, якщо захочеться змінити колір фасаду;
 10. Просто миється ганчіркою.

Перед тим як нанести штукатурку, стіни очищають від колишнього покриття і вирівнюють. Для штукатурки «Короїд» чистове оздоблення стін є найважливішою роботою в процесі ремонту. Потім стіна ґрунтується. Стіни шпаклюються за спеціально встановленими маяками. Робота виконується шпателем та кельмою. Сама штукатурка наноситься у 2 шари. Мармурові крихти у складі штукатурки під час роботи шпателем подряпують довгі борозенки і виходить захоплюючий візерунок. Тепер гараж є справжньою окрасою двору.

Тож зробити гараж привабливим та захищеним зовні – не проблема. Якщо вашому гаражу потрібен ефектний зовнішній вигляд, звертайтеся до бригади «Улітка».

Оздоблення гаража
Об'єкт зданий: 16.05.2019
logo
Укр   Рос
Будівельна бригада Улітка

Телефонуйте ПН-СБ 09.00 - 19.00

info@ulitka.kharkov.ua