Тамбур із полікарбонату для приватного будинку

Тамбур із полікарбонату

Вхідний тамбур у приватний будинок на сьогоднішній день можна зробити із сучасних високотехнологічних матеріалів. Тамбур із полікарбонату – це можливість створити додаткову площу за максимально низькою ціною. Звичайно, крім полікарбонату знадобляться ще й профільні труби для каркасу будівлі, але купити їх в Харкові не становить проблеми.

Навіщо ж потрібний тамбур приватному будинку?

В-основному, власники будують тамбур у приватних будинках, тому він дозволяє знизити взимку витрати на обігрів. Холод не проникає одразу до будинку, а залишається у тамбурі. Опалювальні прилади не гріють вулицю, не йде вхолосту такий дорогий газ. Отже, не тільки утеплення стін важливо для збереження тепла взимку, а й створення буферної зони між вулицею та житлом. Адже двері постійно відчиняються і зачиняються, і впускають у будинок морозне повітря. Через них може йти до 15% тепла. А з вхідним тамбуром цю проблему виключено. Спочатку відкриваються тамбурні і лише потім основні двері. І холод лишається на вулиці.

Також навіть невеликі щілини завтовшки 1 мм між полотном і рамою дверей можуть стати причиною постійних протягів у будинку. Тамбур виключає їхню появу.

Якщо взимку вхідні двері постійно зледеніють, тамбур теж може допомогти в цьому випадку. У ньому дуже зручно струшувати із себе сніг.

Влітку тамбур зберігає прохолоду в будинку, тому можна менше включати кондиціонер і економити електроенергію.

Таким чином, невелика прибудова перед входом знижує витрати на опалення та кондиціювання. Цілий рік – влітку та взимку він заощаджує ваші гроші.

По будинку з тамбуром на вході не гуляють пронизливі протяги.

Коли сусіди палять на вулиці листя, дим не піде просто до будинку. Також у будинок не проникають будь-які неприємні чи шкідливі запахи, якщо, наприклад, на вулиці щось фарбують.

Якщо хтось із членів сім’ї – алергік, то тамбур для будинку вже життєва необхідність, а не засіб додаткового комфорту. Без тамбуру пилок рослин летить із вулиці прямо в будинок і розноситься ним.

Згідно з будівельними нормативами, житлові кімнати повинні відстояти від вулиці не менше ніж на 3 двері. Тамбур часто і допомагає скласти правильний баланс дверей.

У тамбурі можна залишати вуличне взуття та одяг. Підтримувати чистоту у квартирі буде набагато легше. А зекономлений на прибиранні час витратити на щось приємніше.

Красивий тамбур до того ж стане справжньою окрасою екстер’єру.

Найпоширеніший варіант тамбуру – це тамбур-веранда, виконаний у вигляді невеликої заскленої прибудови до будинку. Його часто роблять із полікарбонату.

Полікарбонат – дуже міцний пластик, який не боїться жодних атмосферних впливів. Для тамбурів він використовується завдяки своїм якостям. Він добре пропускає світло, добре утримує тепло, гнеться, за рахунок чого йому можна надати декоративну форму. А легка вага пластику дозволяє обійтися без важкого дорогого каркасу. Він стійкий до вітрових навантажень. А захисний УФ шар на полікарбонаті не дає йому псуватися від сонячного випромінювання.

Для цього тамбуру замовник вибрав колір полікарбонату «сіра бронза».

Каркас тамбуру з полікарбонату можна зробити із дерева, металу або ПВХ-профілів. Ми виготовили в даному випадку конструкцію із сталевих профільних труб 30 х 30 мм. Труби оброблені спеціальним захисним лакофарбовим покриттям, тому не піддаватимуться корозії довгий час.

Двері тамбура відчиняються назовні. Це зберігає корисну площу приміщення та полегшує можливість евакуації у разі пожежі.

Будівництво тамбуру

  • Спочатку встановлюються та бетонуються вертикальні елементи каркасу.
  • Потім вертикальні частини скріплюються горизонтальними елементами з допомогою зварювання.
  • Встановлюється рухомий каркас для дверей.
  • Під саморізи для кріплення полікарбонату свердляться отвори.
  • Виконується монтаж полікарбонату. При кріпленні залишаються невеликі зазори в 2-4 мм, так як полікарбонат має властивість звужуватися і розширюватися і робить це відмінною від металу швидкістю.
  • Перевіряється робота дверей тамбуру.

Цей тамбур була додана красива округла форма. Також зверху він був прикрашений витонченою покрівлею зі своєрідних пелюстків. Полікарбонат — це дійсно красиво!

Вхідний тамбур
Об'єкт зданий: 16.05.2019
logo
Укр   Рос
Будівельна бригада Улітка

Телефонуйте ПН-СБ 09.00 - 19.00

info@ulitka.kharkov.ua