Утеплення квартири на 7 поверсі

Утеплення квартири в шістнадцятиповерхівці

Кожен хоче, щоб у його квартирі було тепло. Але бетонні стіни в панельних будинках добре пропускають холод та погано утримують тепло. Якщо стіна будинку торцева, перед мешканцями це ставить додаткові труднощі. Адже стіна контактує з вулицею та віддає їй тепла набагато більше, ніж звичайні квартири. Взимку таку квартиру дуже складно та витратно прогріти. Стіни часто промерзають, а у кімнаті постійно тримаються низькі температури. Також нерідкі в таких квартирах мокрі кути та вогкість, і, як їх наслідок, пліснява та грибок. Іноді відбувається руйнування панельних швів та стиків, що ще більше посилює стан.

І тут на допомогу приходить утеплення фасадів за допомогою промислового оптимізму. Даний спосіб не вимагає дорогої техніки та обладнання (лісів, автовишки) і дуже мобільний. Довговічність отриманого утеплення в основному залежить від досвіду та професіоналізму фасадників. А також від якості використовуваних матеріалів, таких як клей, сітка, штукатурка і фарба для стін.

Утеплення не лише рятує від морозів узимку, а й захищає від сорокоградусної спеки. Воно дозволяє підтримувати у квартирі стабільну комфортну температуру.

Також утеплення зовні допомагає позбутися грибка у квартирі. Грибок зазвичай заводиться при підвищеній вологості, а утеплення допомагає її позбутися. Воно переміщує точку роси у бік вулиці і при цьому вогкість у приміщенні суттєво зменшується. Точка роси – це така температура, за якої волога у повітрі перетворюється на краплі води, тобто випадає конденсат. Точка, яка має таку температуру, може розташовуватись зсередини стіни, десь у її середині чи зовні. Залежно від розміщення цієї точки ви отримуєте або суху або постійно вологу стіну. На фасаді без утеплення під час холодів точка роси посідає середину стіни. Її зрушення у бік вулиці шляхом накладання утеплювача призводить до того, що вогкості в приміщенні стає значно менше.

Крім того, теплозберігаючий матеріал створює хорошу звукоізоляцію.

Найпопулярнішим фасадним матеріалом у Харкові є пінопласт. Він легкий, зручний у монтажі, відносно недорого коштує — все це забезпечило його широке застосування у багатоповерхівках.

Переваги пінопласту

  • Низька теплопровідність. Повітря в осередках пінопласту добре зберігає тепло і не пускає холод.
  • Звукоізоляція. Частково пінопласт поглинає ударний шум.
  • Низька гігроскопічність. Пінопласт практично не поглинає вологу.
  • Довговічність. Матеріал зберігає свої властивості та зовнішній вигляд протягом тривалого часу.
  • Пожежна безпека. Для займання пінопласту необхідна температура вдвічі більша, ніж для дерева. При цьому матеріал не підтримує горіння.

Звісно, щоб утеплитися пінопластом, треба витратитися. Натомість у майбутньому настане значна економія коштів та якість життя значно підвищиться. Стане набагато менше нежиті та застуди. І взагалі, утеплення пінопластом у наш час давно не розкіш, а міра для ефективного витрачання фінансів.

Один власник квартири на 7 поверсі у 16-поверхівці вирішив утеплити своє житло, і для цього звернувся до бригади «Улітка». Слід було утеплити 2 лоджії, 2 вікна та одну торцеву стіну.

Для утеплення у цьому випадку використовувався пінопласт завтовшки 100 мм. У нього високі теплоізоляційні властивості та прийнятна вартість. Нанесення утеплювача здійснювалося мокрим способом.

Етапи фасадних робіт

Спочатку стіна очищається, нерівності вирівнюються та ґрунтується. На листи пінопласту наноситься клей. Потім листи закріплюються на стіні. Потім утеплювач додатково фіксується дюбелями.

Над утеплювачем встановлюється козирок.

Штукатурка утеплення

Потім виконується армування та нанесення гідроізолюючого шару.

Фарбування утеплення фарбою Церезіт

Як завершальний етап робіт наноситься фарба для стін обраного замовником кольору.

Утеплення багатоповерхівки у Харкові

Основну роль у довговічності утеплення грають використовувані матеріали. Від сітки залежить, чи згодом підуть тріщини по всьому фасаду. Від клею залежить, як довго утеплення «провисить». Від штукатурки залежить термін служби фасаду, адже саме вона захищає утеплювач від несприятливих факторів навколишнього середовища. А фарба визначає, наскільки довго ваш фасад зберігатиме свій естетичний зовнішній вигляд.

Утеплення по системі «Cerezit»

Утеплення цієї квартири було здійснено за системою «Cerezit». Усі матеріали були з цієї фірми. Це не найдешевший виробник, але саме він забезпечує високу якість утеплення на довгі роки.

Так що в квартирі на сьомому поверсі ще багато зим пройдуть у теплій і затишній атмосфері. А ваше житло все ще не забезпечує комфорту у морози? Телефонуйте!

Утеплення торцевої стіни
Об'єкт зданий: 20.04.2019
logo
Укр   Рос
Будівельна бригада Улітка

Телефонуйте ПН-СБ 09.00 - 19.00

info@ulitka.kharkov.ua