Утеплення квартири на шостому поверсі

Утеплення квартири на шостому поверсі

Теплоізоляція будинку – необхідний етап будівництва. На жаль, під час будівництва панельних багатоповерхівок їм часто нехтували. Комунальні послуги тоді коштували дешево, перебоїв із опаленням не було і про тепловтрати ніхто не замислювався. Витрати на фасадні матеріали були надмірною, нікому не потрібною розкішшю.

Сьогодні ж у багатоповерхівках проблеми з опаленням узимку виникають нерідко, а опалювати приватний будинок газом – надто дороге задоволення. Багато людей шукають вихід із цієї ситуації, а теплоізоляція будинку – той варіант, який може допомогти.

Сама система утеплення квартири зовні є конструкцією з декількох шарів. Найперший шар є теплоізоляцією, другий шар — армуючий, а третій шар — шар з фарби — захисний і декоративний одночасно.

Зовнішнє утеплення в кліматичній зоні Харкова потрібне не тільки для підтримки постійної температури в будинку. Воно також важливо, щоб у будинку не панували вогкість та вологість, не розлучалися пліснява та грибки. Утеплена квартира дозволяє вам насолоджуватися тишею і затишком, а також робить життя комфортнішим.

Утеплення за допомогою промислового альпінізму дозволяє проводити роботи в найбільш важкодоступних областях – тих місцях, куди не дістанеться не одна техніка.

Навіть недороге утеплення пінопластом відразу дає суттєвий результат. Температура у квартирі стабілізується. Але, звісно, яка ціна, така і якість.

Пінопласт – вигідний матеріал для утеплення стін

Тому наш клієнт, якому потрібно було утеплити квартиру на 6-му поверсі, вибрав не найдешевший варіант утеплення. Взагалі на якості матеріалів ніколи не варто економити, і багато людей це розуміють.

За співвідношенням ціна/якість, пінопласт для утеплення квартири – найвигідніший матеріал. При правильному підборі товщини він на 35% знижує втрати в квартирі.

Він служить довгий час. Термін його експлуатації – від 10 до 20 років. Звичайно, такий термін служби можливий лише за дотримання технології утеплення.

Завдяки невеликій вазі пінопласт не створює додаткового навантаження на стіну та фундамент будівлі. Зазвичай маса утеплення стіни при утепленні пінопластом завтовшки 100 мм коливається від 11 до 15 кілограмів.

У квартирі, що утеплює пінопласт, суттєво знижуються витрати на опалення та кондиціювання. Взимку можна менше включати обігрівач, а влітку — кондиціонер.

Утеплення пінопластом торцевої стіни квартири

Матеріал дозволяє вирішити проблему мокрих стін. Такі проблеми зі стінами виникають, коли волога збирається усередині стіни. При утепленні стін пінопластом зовні точка роси зміщується і волога починає збиратися зовні стін. Сам пінопласт вологу не вбирає і від дії вологи не страждає.

Ще перевага матеріалу в тому, що в ньому не заводяться грибок, пліснява і різні шкідники.

Не дивно, що більшість харків’ян використовують для утеплення квартир саме пінопласт. Так було й зараз. Але пінопласт буває різної товщини. Яку ж із них вибрати?

Пінопласт завтовшки 50 мм найдешевший. Багато хто утеплює їм і безліч компаній пропонує за привабливими цінами утеплення пінопластом товщиною 50 мм. Чи розумно його використовувати?

З 2017 року почав діяти документ «Теплова ізоляція будівель ДБН 2.6-31:2016». Згідно з ним, Україна ділиться на 2 кліматичні зони. Харків належить до першої зони. І для неї за цими будівельними нормами товщина пінопластового утеплювача повинна бути не меншою, ніж 80 мм.

Утеплення квартири пінопластом завтовшки 100 мм

Тому зазвичай ми робимо утеплення стін у Харкові пінопластом товщиною 100 мм. Цей випадок не став винятком.

Утеплювали ми квартиру пінопластом 25 щільності, який є оптимальним для утеплення фасадів багатоповерхових будівель. Кожен лист пінопласту не лише приклеюється, а й закріплюється не менше ніж 5 дюбелями.

Так як будинок покритий облицювальною плиткою, стан якої залишає бажати кращого, перед приклеюванням пінопласту всі плитки, що відвалюються, були сколоті.

Після приклеювання пінопласту наноситься армуюча сітка. На сітку, що армує, лягає шари штукатурки, які згодом захищає пінопласт від попадання вологи та інших несприятливих факторів зовнішнього середовища.

Перший шар штукатурки покриває сітку армуючої, а другий шар вирівнює поверхню.

Штукатурка «Ceresit», яку ми використовували, відома у всьому світі за свою відмінну якість. Вона гарантує утеплювачу тривалий термін служби.

Фарбування фасаду фарбою «Ceresit»

Далі наноситься фінішне покриття – фасадна фарба. Замовник вибрав бежевий колір.

Ось і готове. Тепер в одній квартирі у місті Харкові на 6-му поверсі взимку буде набагато тепліше. Звертайтесь і ви до нас, якщо бажаєте додати вашому будинку комфорту!

Утеплення квартири пінопластом на шостому поверсі
Об'єкт зданий: 17.05.2019
logo
Укр   Рос
Будівельна бригада Улітка

Телефонуйте ПН-СБ 09.00 - 19.00

info@ulitka.kharkov.ua