Заливка чорнової підлоги в приватному будинку

Підлога з бетону

За прикладом древніх римлян, одна дружна харківська родина захотіла жити у будинку з бетонною підлогою. «Опус цементіум» — той самий матеріал, який витримає будь-які негаразди і збереже фортецю домашнього вогнища. Підлога з нього виходить надійною, міцною і довговічною.

Будинок з такою підлогою отримує стійку основу. Адже якщо підстава хитка і ненадійна, все інше будувати марно. А на міцній та міцній основі виросте той самий будинок, до якого захочеться повертатися знову та знову.

Бригада «Улітка» пішла на штурм. «50 квадратних метрів – ми швидко це зробимо. І кожен метр буде виблискувати, як нова копієчка. За роботу!»

Чорнова підлога — це та підлога, поверх якої буде чистова підлога. Усі роботи розпочинаються саме з неї. Ретельно виготовлена чорнова підлога — це основа довголіття всієї підлоги.

Як завжди при таких роботах спочатку ми намітили нульовий рівень, до якого необхідно заливати бетон. Потім було знято верхній шар ґрунту. Потім ґрунт був приведений до стану абсолютної площини.

Влаштування подушки перед бетонуванням
Влаштування подушки перед бетонуванням

Чорнова підлога для приватного будинку — це не просто бетонний моноліт, а багатошаровий «пиріг» завтовшки близько 35 см.

Перший шар пирога становить ретельно утрамбований ґрунт.

Після приготування першого шару йде другий. Він складається з 3 інгредієнтів — гравію, піску та щебеню. Готується цей шар шляхом засипки і трамбування. Спочатку пісок, потім щебінь та гравій, потім знову пісок. Кожен шар при укладанні та утрамбуванні, як завжди, суворо контролювався за допомогою рівня.

Третій шар — це чорний красень руберойд. Непромокальний і довговічний, він не дасть воді з ґрунту, проникнути в чорнову підлогу і спричинити його руйнування.

Гідроізоляція та армування чорнової підлоги
Гідроізоляція та армування чорнової підлоги

Далі йде такий чудовий шар, як армування. Армування потрібно, щоб зробити такий міцний матеріал, як бетон, ще міцніший. Для нього ми використовували спеціальну металеву сітку із кроком 20х20 см.

І ось, «пиріг» майже готовий. Готуємо «крем», тобто бетон. Його треба заливати в один захід, щоб конструкція була по-справжньому монолітною. Як ми і вчинили.

В даному випадку ми замішували бетон вручну за допомогою бетономішалки. Для приготування бетону ми брали цемент М500, щебінь та пісок. Отриману суміш залили, розрівняли і розмістили на основі, ретельно стежачи, щоб не утворювалося порожнин.

Чорнова підлога готова. Тепер, коли вона застигне, на ньому будуватиметься власне підлога, покриття для підлоги, а також сімейне щастя.

Завжди раді робити світ трішки міцніше, комфортніше, затишніше… Нехай чорновий підлогу не декоративний елемент, на зразок шикарного паркету, яким всі захоплюються, але без нього в будинку нічого не буде. Невидимі на перший погляд речі часто є найважливішими, чи не так?

Чорнова підлога з бетону в приватному будинку
Чорнова підлога з бетону в приватному будинку
Об'єкт зданий: 18.11.2015
logo
Укр   Рос
Будівельна бригада Улітка

Телефонуйте ПН-СБ 09.00 - 19.00

info@ulitka.kharkov.ua