Установка бордюру у Харкові

Ціни за роботу — від 100 грн за погонний метр
Укладання бордюру у Харкові

Бордюр — завершальний елемент укладання різних покриттів, на якому небажано заощаджувати. Він сприяє міцності кладки та довгій службі покриття. Наприклад, бруківка без бордюру швидко розповзається по стиках. Під час вимощення будинку бордюр — невід’ємна частина конструкції. Якщо вирішити обійтися без бордюру, то через деякий час доведеться повністю міняти покриття. Звичайно, тривалий час прослужить лише бордюр, укладений із дотриманням правильної технології.

При бетонуванні майданчиків і доріжок зазвичай спочатку йде укладання бордюру. Також він потрібний при бетонуванні приватних дворів, і скрізь, де потрібний естетичний вигляд бетонного покриття.

Установка поребрика

Зрозуміло, бордюр може виконувати і декоративну функцію. Це необхідний елемент упорядкованого двору чи ділянки. Бордюрами обносять пішохідні стежки, клумби. Існує безліч видів бордюру на будь-який смак та колір, і завжди можна знайти такий, який підійде за стилем до будинку та ідеально впишеться у ландшафтний дизайн ділянки.

Бордюр для доріжок

Бордюр часто оформляє пішохідні стежки, газони, майданчики. Він не тільки відокремлює один від одного різні зони, а й надає території доглянутого вигляду. А також зміцнює доріжки та майданчики.

Бордюр для плитки «Старе місто»
Бордюр для плитки «старе місто»

Особливо необхідний такий бордюр під час укладання тротуарної плитки. Для неї бордюр виконує роль опорної стіни та формує контур закінчення полотна плитки. Без бордюру плитка виглядала б некрасиво і швидко розвалилася б. Саме бордюр зберігає цілісність швів.

Укладання бордюру, поребрика у Харкові

Вартість укладання бордюру цілком виправдовує. Краще зміцнити покриття майданчиків та доріжок бордюром, ніж потім їх повністю міняти, витрачаючи на це набагато більше часу та грошей.

Ціни за роботу

Укладання бордюру або поребрика стоїть від 100 грн за погонний метр.

Орієнтовну вартість матеріалів та робіт із встановлення назвуть наші майстри. Звертайтесь — встановлений нами бордюр прослужить довго та надійно!

Укр   Рос
Будівельна бригада Улітка

Телефонуйте ПН-СБ 09.00 - 19.00

info@ulitka.kharkov.ua