Філенчаті ворота — виготовлення та встановлення в Харкові

Старі воротаДО
Нові воротаПОСЛЕ

Пропонуємо вашій увазі купити фільончасті ворота по Харкову і області. Ціна воріт залежить від їх розмірів і форми фільонок, в середньому — от 20 000 грн за штуку. Розрахунок вартості — бесплатно. Гарантія — 3 роки.

Ціна філенчатих воріт включає в себе засуви, ручки, посилені петлі для хвіртки, замок, секрет від замку і все інше, що необхідно для того, щоб почати користуватися воротами відразу ж після установки.

Філенчаті ворота або, по-іншому, шоколадка мають респектабельний і благородний вигляд. Вони прикрасять будь-яку ділянку і створять відмінне перше враження про ваш двір. Крім того вони забезпечать надійний захист вашого будинку від непроханих гостей і мають довгий термін експлуатації.

Такі ворота «збираються» з фільонок, які представляють собою сталеві прямокутні або квадратні пластини з красиво обробленими краями, що надає воротам об’ємний і в той же час витончений вид, схожий на шоколадку. Комбінації різних осередків фільонки задовольнять найвишуканіші фантазії. До того ж їх можна пофарбувати в будь-який колір. Особливо вражаюче виглядають ворота, пофарбовані фарбою з молотковим ефектом.

Виготовлення філенчатих воріт

Купити філенчаті ворота в Харкові
Філенчаті в’їзні ворота

Спочатку вариться каркас воріт з профільної труби. Далі все окремі деталі (стовпи, каркас, фільонка для воріт, засуви) грунтуються.

Кріплення фільонок

Потім відбувається збірка полотна з фільонкою за допомогою заклепки з алюмінію. На виробі не залишається незахищених поверхонь навіть на стиках фільонки з каркасом. Але чому обрані саме заклепки, а не зварювання?

Купити філенчаті ворота в Харкові
Кріплення на заклепках

Часто філенчаті ворота розташовуються в місті або закривають в’їзд на промисловий об’єкт, тому є велика ймовірність випадкового пошкодження навантажувачем або автомобілем полотна воріт або навмисної псування в результаті акту вандалізму. Купуються ворота-шоколадка, переважно за свій декоративний вигляд, а в разі пошкоджень їх естетична цінність втрачається. На такі випадки гарантія, звісно, не поширюється. Тому фільонки кріпляться не зварюванням, а на заклепках. Тоді при пошкодженні однієї фільонки не треба знімати все полотно, а досить просто висвердлити заклепки і замінити зіпсовану фільонку. А при кріпленнях фільонок зварюванням доведеться міняти вже заповнення воріт цілком.

Заклепки розташовуються з внутрішньої сторони воріт і не впливають на їх вигляд зовні.

Після складання ворота фарбуються двома шарами в обраний вами колір фарбою «Хаммерайт». Це одна з найякісніших фарб, які не піддаються корозії. Вона не вигоряє на сонці і довго зберігає насиченість кольору.

Всі вироби проходять піскоструминну обробку для найкращої очищення перед фарбуванням. Це в 6 разів збільшує термін служби, в порівнянні з виробом, якій не оброблявся таким чином.

Встановлюється комплект з ручки, замку і секрету від турецької фірми SIBA кольору матовий хром. Комплект ретельно герметизується від атмосферних опадів.

Ручка-замок фірми SIBA
Комплект Siba (ручка/замок/секрет)

Наостанок здійснюється пробне складання воріт для перевірки стиків, швів, установки петель, роботи замку-ручки і відсутність дефектів на барвистому покритті.

По Харкову і області доставка воріт здійснюється великим легковим причепом з пірамідою. Такий спосіб транспортування виключає пошкодження, подряпини і прогини фільонок.

Доставка філенчатих воріт по Харківській області
Доставка воріт

Бригада монтажників може не тільки встановити ворота механічно, а й підключити і налаштувати автоматику до них. Вартість монтажу — 2000 грн.

Установка філенчатих воріт
Установка воріт

Спеціаліст з контролю якості воріт перевірять і приймає роботу на кожному етапі виготовлення. Робочі здають ворота спочатку йому. Тільки потім ви отримуєте готові металеві ворота.

Звертайтесь!

Укр   Рос
Будівельна бригада Улітка

Телефонуйте ПН-СБ 09.00 - 19.00

info@ulitka.kharkov.ua