Ремонт даху балкона в Харкові

Покриття руберойдом

Якщо ви — володар балкона на останньому поверсі харківської багатоповерхівки, напевно, вже встигли познайомитися з мокрими плямами на стелі. Вони підступно вилазять з боку балкона і криються в кутах. Зазвичай ця неприємність виникає навесні, після танення снігу або восени в період дощів, коли настрій і без того на нулі.

Приходить кінець оздоблювальних робіт, на які було витрачено стільки грошей, праці і часу. І якби цим все і закінчилося — псуванням шпалер або штукатурки. Але проблема зростає як снігова куля.

Якщо в цьому місці стоять дерев’яні меблі, вони швидко приходять в непридатність. А якщо в цьому місці була прокладена електропроводка, через коротке замикання можна втратити не тільки майно, але існує й різик для життя.

Тому, якщо плями вже навідалися до вас в гості, треба найскоріше вирішувати цю проблему.

Стандартний вихід з такої ситуації — перекрити бетонну плиту балкону руберойдом. Майстри від компанії «Улітка» зроблять це за ціною від 1600 грн за м2 за роботу. Ціна залежить від складності робіт.

Ціни на ремонт даху балкона

ВартістьЦіна за штуку, грн
Балкон 3 м2от 5000
Балкон 4 м2от 7000
Балкон 6 м2от 10 000

Роботи займають 1-2 дня. Вони проводяться тільки в світлий час доби та при гарній погоді, без опадів.

3 умови успішного ремонту даху балкона

  1. Великий нахлест на стіну. Щоб повністю виключити потрапляння вологи, треба робити правильний нахлест руберойду на стіну та сусідні балкони. Для цього краще використовувати гнучкий євроруберойд, який при накладенні на стіну під прямим кутом не утворює заломів.
    Продукцію гарної якості виробляє харківський завод «Акваізол».
    Руберойд необхідно укладати мінімум в 2 шари, щоб верхній шар перекривав нахлест нижнього шару. Для верхнього шару обов’язково береться руберойд з посипкою, яка захищає його від агресивних чинників навколишнього середовища.
  2. 100% гідроізоляція. Всі стики і поверхню плити з бетону ретельно обробляються мастикою. Також їй промазиваются все місця примикання руберойду до стіни. Сам руберойд кладеться на розплавлену мастику, що забезпечує його ґрунтовне кріплення.
  3. Соблюдение технологии наплавления. У готової покрівлі не повинно бути ніяких бульбашок, валиків і так далі. Покрівля балкона з руберойду повинна бути абсолютно рівною. Інакше в усіх ямках та гірках буде накопичуватися конденсат та вологість буде просочуватися в будинок.

Наші майстри мають досвід робіт з євроруберойдом більше 15 років і вміють його правильно наплавляти. Абсолютна герметичність Вам гарантована. Телефонуйте!

Покриття даху руберойдом
Укр   Рос
Будівельна бригада Улітка

Телефонуйте ПН-СБ 09.00 - 19.00

info@ulitka.kharkov.ua