Мінімалістичний ґанок за 2 дні за мінімальною ціною

Мінімалістичний ґанок за 2 дні за мінімальною ціною

Виконані роботи

«Все геніальне просто… »

Коли господар одного приватного будинку у Харкові вибирав ґанок, він керувався цим принципом.

Будь-які ковані поручні, різьблені елементи, візерункова плитка – тільки перевантажують вхід до будинку. Гідний ґанок чудово виглядає і без цих надмірностей. Достатньо залишити саму його суть – сходинки.

Чіткі геометричні форми надають простору особливо заряджену структуру. Така структура дарує мешканцям будинку величезну силу духу та сміливість. Вона дозволяє їм почуватися під надійним захистом і почуватися як у фортеці.

Взагалі, застосування чітких геометричних форм чудово врівноважує простір. І чим форма простіше, тим більша її сила, якою вона і зарядить оточуючих. Саме тому у справжніх художників майстерня завжди завалена всякими кульками та кубиками із гіпсу.

Такий невеликий простий ґанок чудово доповнює маленький будиночок. Воно створює з ним досконалу гармонію, чудово підходить за стилем. Маленький ґанок не займе половину дворика.

Тому господар будинку і вибрав для обрамлення його входу монолітний, ґрунтовний, справжній чоловічий ґанок. І для втілення ідеї в життя звернувся до бригади «Улітка». Ми були дуже раді втілити в життя такий проект.

Єдине, у чому ця «геніальна» споруда була не зовсім простою – це бетонування за від’ємних температур. Якщо його неправильно робити, ризикуєш замість чітких бетонних форм отримати гору запилених камінців.

Команда «Улітка» завжди дуже уважна та обережна при бетонуванні в таких умовах.

Отже, ми почали втілювати у життя мінімалістичний проект.

День перший:)

Як завжди, щоби народилося щось нове, треба спочатку видалити старе. Ми демонтували старий ґанок і влаштували на його місці новий майданчик. Далі ми намітили розміри та влаштували опалубку з обрізної дошки.

Тепер треба звести залізний каркас для бетону. На ці цілі пішла спеціальна сітка для кладки.

Найвідповідальніший момент – виготовлення бетонної суміші. Вона замішувалась вручну. Крім стандартних інгредієнтів – цементу та піску, до неї увійшли пластифікатор та протиморозна добавка. Це потрібно, щоб бетон не промерзав під час застигання, інакше він стане надто крихким.

Заливка сходів із бетону
Заливка сходів

Заливка виконана і перша сходинка готова.

День другий:)

Другий день – це повторення тих самих дій, що й у перший день, за винятком демонтажу. Ми спорудили опалубку для другої сходинки та залили її бетоном з антиморозними властивостями.

Протиморозні добавки для бетону
Протиморозні добавки

На всі роботи пішло лише 2 дні. Все «геніальне» не лише просто, а й швидко. Звичайно, ще потрібен час на застигання бетону.

Такий ґрунтовний, довговічний ганок обійшовся дбайливому господареві лише в 1500 грн. Воістину, геніальне має бути не лише простим, а й дешевим.

Бетонний ґанок зі сходами
Ґанок з бетону

А який ганок хочете ви? Побудуємо будь-яке, як просте «геніальне», так і наворочене… Ваш вибір, панове!

P.S. Як приклад простоти перед входом до будинку — ґанок с навісом із шиферу и ґанок з тротуарної плитки.

Об'єкт зданий: 2.11.2015
logo
Укр   Рос
Будівельна бригада Улітка

Телефонуйте ПН-СБ 09.00 - 19.00

info@ulitka.kharkov.ua