Дах над терасою + Навіс навколо тераси = Повний комфорт

Виконані роботи

Матеріали

Для цього проекту ми використовували: для покриття — металочерепицю, для каркаса — профільну трубу 30 мм х 30 мм завтовшки 3 мм, для обрешітки — профільну трубу 30 мм х 30 мм завтовшки 2 мм.

Опис проекту

Тераса — улюблене місце відпочинку багатьох харків’ян. Зручна і красива меблі, насичений киснем повітря, аромат квітів — тут так приємно розслабитися після роботи або у вихідний день.

Відкрита тераса
Зручна тераса у дворі

Господар одного двору в Харкові теж дуже любив повноцінний відпочинок. І навіть побудував у своєму дворі басейн. Але в-основном значну частину релаксу йому дарувала відкрита тераса перед входом в будинок. На ній він кожен день влаштовував затишні і веселі посиденьки з сім’єю і друзями.

Басейн у дворі
Басейн у дворі

Згодом він помітив, що його улюбленою терасою не так-то зручно користуватися.

Під час опадів на дороге покриття тераси постійно завдає дощ і сніг. Бр-р-р … Гидко, а ще й плитку зіпсує, хіба мало. А красиві ковані перила по периметру тераси теж вологість не дуже полюбляють.

Крім того, сходи, що ведуть до тераси, знаходились під відкритим небом. У дощ і сніг вони ставали слизькими і загрожували переламати ноги.

Сходи на терасу
Сходи на терасу

Тому господар тераси вирішив, що йому потрібен навіс по периметру даху тераси для захисту від опадів самої тераси, сходів, що ведуть на неї і доріжки навколо.

З поставленим завданням він звернувся до команди «Улітка». Ми намалювали ескіз його проекту, пояснили, які бувають ферми і матеріали покриття. Коли замовник вибрав свій варіант, ми приступили до роботи.

Ескіз навісу

Для покриття навісу господар тераси вибрав металочерепицю. Таким матеріалом покритий дах тераси, і, логічно, що і навіс має бути з цього матеріалу.

Так як металочерепиця має невелику вагу, захаращувати двір додатковими опорними стовпами не знадобилося. Опорні колони для даху тераси легко витримають і вагу навісу. Для нього до даху над терасою були приварені ферми з квадратної труби 30х30х3 мм.

Ферма для навісу
Ферма для навісу

Потім була зроблена обрешітка для металочерепиці з труби 30х30х2 мм.

Обрешітка для металочерепиці
Обрешітка для металочерепиці

Весь каркас був оброблений антикорозійним матеріалом від іржі. Для цього декому з членів бригади довелося виконувати акробатичні номери, балансуючи з пензликом і банкою на тонких сталевих фермах. Але зате тепер каркас гарантовано довго прослужить. Наочно видно, що він досить міцний, інакше б ніхто з майстрів не наважився би залізти на нього.

Грунтовка каркаса
Грунтовка каркаса

Настав час монтажу 25 квадратних метрів металочерепиці. Для професійних покрівельників це дитяча завдання. За кілька годин бригада повністю впоралася.

Монтаж металочерепиці
Монтаж металочерепиці

Вартість всього навісу від А до Я (металочерепиця, труби і робота) склала близько 18 700 грн.

Облаштована тераса
Облаштована тераса

Новий навіс гармонійно вписався в образ будинку, і, здається, ніби і народився з ним. Ваша тераса не так комфортна, як могла б бути? Телефонуйте!

Фото навісу
Всі фото збільшуються, якщо по ним клікнути
Об'єкт зданий: 24.07.2015
logo
Укр   Рос
Будівельна бригада Улітка

Телефонуйте ПН-СБ 09.00 - 19.00

info@ulitka.kharkov.ua