Навіс у дворі

Навіс — необхідний компонент кожного населеного двору. Тому майже у кожного харків’янина, у якого є двір, у дворі є навіс.

Одні будують навіс для захисту машини від УФ-променів і опадів. Інші — щоб зібратися всією родиною в тіні. Треті — влаштовують ігровий майданчик для дітей. Причин, щоб поставити навіс у дворі, може бути безліч.

Будівельна компанія «Улітка» будує різні варіанти навісів у дворі. Скоріш за все один з них вам підійде.

Ціна виготовлення навісів — від 900 грн за квадратний метр, з матеріалами — від 2000 грн за а квадратний метр

Лучший навес во дворе - это виноградник

Швидкій перехід

Навіс у дворі – з дерева

Дерево — природний матеріал, що володіє особливою енергетикою.

Навіс у дворі з дерева

Цей варіант навісу рекомендується будувати, якщо у дворі є інші дерев’яні елементи або будинок з дерева. Хоча дерев’яні елементи (колодязь, гойдалки, лавки, місток і т.д.) завжди можна добудувати пізніше.

Навіс у дворі з дерева

Такий двір знаходить неповторну теплу атмосферу. Дерево — неперевершений майстер зі створення затишку і відчуття будинку в будь-якому часі та в будь-якому місці.

Навіс у дворі з дерева

Ми з любов’ю і радістю побудуємо таку конструкцію. Працювати з таким благородним матеріалом завжди здорово.

Навіс з полікарбонату

Навіс з полікарбонату у дворі
Навіс з полікарбонату у дворі

Часто у дворі, якщо навіс розташовується поруч з будинком, влаштовувати його повністю непрозорим небажано. Адже тоді у вікна, розташовані в тіні навісу, не потраплятиме світло. А захист від опадів все-таки необхідний. Рішенням цієї проблеми буде навіс з полікарбонату.

Він захищає від надто яскравого сонячного світла і опадів, але майданчик під ним не тоне в глибокій тіні. М’яке розсіяне світло радує око.

Якщо вибрати кольоровий полікарбонат, він до того ж дуже прикрасить двір. Просто виберіть відтінок, який максимально підходить до дому або машині. Тоді двір стане не тільки царством світла, але і кольору.

Прозорий навіс у дворі
Прозорий навіс у дворі

Зазвичай для навісів ми використовуємо стільниковий полікарбонат товщиною від 8 мм. Ціна навісу з матеріалами — від 2200 грн за квадратний метр.

Навіс у дворі – з профнастилу

Навіс з профнастилу – бюджетний варіант, який стовідсотково захищає від сонця і дощу.

Навіс у дворі з профлиста

Для поліпшення його зовнішнього вигляду ми рекомендуємо вибирати кольоровий профнастил, що гармонує за кольором з будинком. Або з машиною, для якої замовляється навіс. Взагалі, для автомобіля такий варіант навісу – найоптимальніший. Авто буде надійно захищене від усіх згубних для його покриття атмосферних впливів.

Навіс для авто з профнастилу

Навіть якщо у неї є гараж, навіс зайвим не буде. Адже влітку не тільки господарям, але й авто треба провітрюватися.

Навіс перед гаражем

Ціна такого навісу — від 2000 грн за м2. У вартість входять матеріали — покрівельний профлист Н44, профільна труба 80х80х3 для стовпів, профільна труба 30х30х3 для ферм, і роботи — зварювання, бетонування стовпів, вирівнювання території. Навіс із зазначених матеріалів коштує саме так. Бетонування майданчика під навіс у вартість не входить.

Якщо у вас вже стоїть старий і страшний навіс у дворі, і не дає поставити на його місце новий і симпатичний, не переживайте. Ми виконаємо демонтаж відслужив своє конструкції, і зробимо установку того навісу, який ви бажаєте.

Наші переваги

  • Безкоштовний виклик фахівця замірника по Харкову
  • Індивідуальний розрахунок кожного проекту (безкоштовний)
  • Безліч варіантів навісів
  • Доставка навісу з полікарбонату по всій Україні
  • Доступні ціни на роботи.

Телефонуйте – ми будемо раді відповісти на всі питання, БЕЗКОШТОВНО розрахуємо dартість навісу. Також дамо поради щодо вибору відповідних матеріалів конкретно для dашого проекту (наприклад, існує кілька видів полікарбонатів різних класів – ми підкажемо, який з них Вам потрібен).

З компанією «Улітка» ваш двір завжди буде надійно захищений від палючого сонця і в ньому створиться заспокійлива атмосфера.

Будемо раді перетворити ваш двір на цукерку!

Укр   Рос
Будівельна бригада Улітка

Телефонуйте ПН-СБ 09.00 - 19.00

info@ulitka.kharkov.ua