Ляда на льох у приватному будинку

Ляда на льох у приватному будинку

Дуже зручно, коли у вашому будинку є льох, в якому можна без проблем зберігати продукти. А щоб льох був комфортним у використанні і при цьому вхід до нього не псував зовнішній вигляд житла, важливо правильно облаштувати вхід у льох. Так, кришка для льоху — це дуже важлива справа, від якої залежить багато.

Тому, коли щасливий власник будинку і льоху в ньому проводив капітальний ремонт свого житла, він вирішив упорядкувати і люк у льох. Для того, щоб з успіхом провести ці роботи, він звернувся до бригади «Улітка». Ми маємо великий досвід у виготовленні люків для льохів за розмірами замовника і тому радо взялися за цей проект.

Була потрібна прямокутна форма ляди. Так як вхід у льох розташовується прямо поряд зі сходами та дверима, важливо, щоб кришка в ньому була дуже міцною. Щоб, якщо людина настане на неї, не було пошкодження кришки чи нещасного випадку.

Листи металу — найпрактичніший матеріал для спорудження люка у льох. Кришка з листа завтовшки 1,5 мм відмінно витримує механічне навантаження. Доросла людина спокійно може ходити нею.

Кришка на льох з металу width=

Деяким здається, що виготовлення люка — проста справа, і це впорається будь-який зварювальник. Але необхідно враховувати низку нюансів. При виготовленні ляди важливо повністю герметизувати вхід у льох, щоб вогкість із підвалу не проникала до приміщення. Кришка в льох повинна забезпечувати збереження оптимального мікроклімату у приміщенні. Це треба, щоб овочі надовго залишалися свіжими.

Рама каркасу має повністю відповідати розмірам шахти. Для цього треба правильно зняти розміри каркасу для ляди, а без відповідної підготовки зробити це досить складно. Також певні складнощі представляє монтаж ляди на шахту — звичайно, не для досвідчених майстрів.

Слід також врахувати, що, якщо ляда встановлюється в середині кімнати з новим ламінатом, доручити її монтаж професіоналам життєво важливо, інакше доведеться заново перестилати підлогу. При виготовленні ляди на льох також треба врахувати, що кришка в розкритому стані не повинна торкатися меблів, дверей або стін. А то місце зіткнення скоро виглядатиме вкрай неохайно.

Кришка на льох

Які матеріали використовуються для спорудження ляди?

Рама каркаса (та сама, що одягається на шахту) виготовляється із сталевого куточка 60 х 60 мм.

Каркас для кришки люка виготовляється з профільної труби 30 х 30 мм товщиною 2 мм.

Обшивається кришка, як говорилося листовим металом товщиною 1,5 мм. На листі закріплюються ребра жорсткості, які запобігають його деформації. Листи та каркас обробляються спеціальним покриттям, що захищає метал від корозії.

При цьому кришка на льох обладнується не простими петлями, а спеціальними газовими підйомниками. Такі підйомники — це чудова альтернатива петлям. Газовий витяг є герметичний поршень, всередині якого пересувається камера, наповнена азотом. Цей амортизатор відрізняється від інших витягів особливою плавністю ходу. Завдяки йому кришку льоху можна залишати у напіввідкритому стані. Це дуже важливо при перенесенні продуктів з льоху або в льох, а також для провітрювання.

Газовий витяг виготовляється з металу. При цьому інертний газ, яким наповнена камера поршні, корозії металу не викликає, і завдяки цьому забезпечується довговічність виробу. Важливо правильно підібрати амортизатор під необхідне навантаження. Щоб забезпечити фіксацію кришки та рівномірність її відкриття, встановлюються два однакові підйомники з боків. Звичайно, газовий амортизатор коштує дорожче ніж прості петлі. У нього складніший механізм і виробництво потребує великих витрат. Але на практиці газовий витяг для кришки льоху повністю окупає свої витрати завдяки тривалому терміну експлуатації, зручності та естетичності.

Газовий підйомник для ляди на льох

І насамкінець, для дверцят треба створити зручну ручку. Але ж льох не на вулиці, а в житловому приміщенні! Звичайно, постійно спотикатися про ручку, що стирчить з підлоги, нікому не хочеться. Тому ми встановили ручку, яка легко знімається, і переміщення по будинку з льохом не становить жодних проблем.

А як поживає ваша ляда на льох? Може, вона теж потребує ремонту? Якщо так, телефонуйте!

Ручка для ляди
Об'єкт зданий: 13.08.2019
logo
Укр   Рос
Будівельна бригада Улітка

Телефонуйте ПН-СБ 09.00 - 19.00

info@ulitka.kharkov.ua