Замовити ляду на льох у Харкові

Замовити ляду на льох у Харкові

Виготовимо металеву ляду на льох. Ціна з матеріалами — від 6000 гривень за штуку. Чим більші розміри, тим більша ціна. У вказану ціну входить фарбування та встановлення ляди.

Наші данні

  • Працюємо по Харкову та області
  • Кошторис — безкоштовно. Зазвичай спочатку ми накидаємо приблизну ціну, а потім якщо ціна вас влаштовує, робимо докладний розрахунок вартості робіт і матеріалів. Якщо проект нескладний, можемо розрахувати одразу.
  • Виклик майстра для вимірів та точної оцінки вартості робіт: по Харкову — безкоштовно, по області — 4 грн за кілометр.
  • Кошторис не переглядається по ходу робіт. Ціна в процесі робіт не зросте (якщо за погодженням із замовником не було виконано додаткових робіт, не передбачених у кошторисі).
  • Консультація — безкоштовно. Допоможемо із вибором матеріалів. Телефонуйте!

2 основні функції ляди для льоху

Ляда для льоху

ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЗАХИСТ

Кришка повинна захищати льох від різних несприятливих факторів.

Ляда повинна запобігти попаданню води в льох. Вона потрібна, щоб захистити запаси від злодіїв, особливо якщо льох знаходиться у міському дворі.

Для виконання цієї функції ляда на льох має бути міцною, надійною та зробленою з якісних матеріалів. Якщо економити на металі, ляда швидко прийде в непридатність і заржавіє. Така кришка захищати продукти не буде.

Крім того, якщо актуальним є питання захисту від крадіжки, звертайте особливу увагу на якість зварних елементів. Якщо кришка тримається на соплях, заповзятливі злодії швидко віднесуть і саму кришку, і продукти з льоху. У межах міста кришка має бути приварена намертво!

Купити ляду для льоху в Харкові

ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЗРУЧНІСТЬ

Ляда на льох має забезпечувати зручність потрапляння до нього. Щоразу відкривати та закривати погріб по 40 хвилин, заробляючи після цього жорсткий напад радикуліту — такий варіант навряд чи комусь сподобається.

Тому ляда повинна бути ретельно підігнана до розмірів льоху і петлі на ній повинні бути зроблені професіоналами. В іншому випадку заїдання та гальмування при кожному відкритті льоху забезпечено.

Тільки правильно сконструйована та грамотно зварена ляда відкривається швидко та легко. Особливо це важливо при частих відвідуваннях льоху.

А якщо ви хочете зробити користування льохом максимально комфортним, замовьте автоматичну ляду для льоху. Коли залізна кришка для льоху підніматиметься за помахом руки, користування ним стане просто казковим.

Встановлення ляди на льох

3 критерії правильної ляди

  1. Грамотна конструкція. Ляда повинна відповідати формі входу в льох, як рукавичка відповідає руці. Інакше – привіт, щілини, протікання, іржа!
    Також грамотна конструкція передбачає зручність. Правильно сконструйована кришка легко відкривається та закривається. Для її підняття не треба бути Геркулесом.
  2. Якісні матеріали. Лежалий і б/в метал зазвичай сильніше схильний до деформацій. Відповідно, під кришкою з’являться щілини, які порушать герметичність льоху. Такий метал швидше іржавіє.
  3. Професійне зварювання.Конструкція з найкращих матеріалів, зварена аби як — це гроші, викинуті на вітер. Вона швидко обводиться щілинами, іржею, і зазвичай кожного разу при відкритті заїдає намертво. У міському дворі погано закріплену кришку швидко заберуть збирачі брухту.

Бригада зварювальників від «Улітки» робить лише правильні ляди для влазного льоху, відповідні всім 3 вищепереліченим критеріям. Ми знаємо, якою має бути ляда — зручною для господарів, незручною для злодіїв і не протікає! А яку ляду хочете ви?

Наші роботи
Усі фото збільшуються, якщо на них клікнути
Ляда в підвалЛяда на льохКришка для підвалу
Висока ляда на льохЛяда на льохЛяда для льоху
Укр   Рос
Будівельна бригада Улітка

Телефонуйте ПН-СБ 09.00 - 19.00

info@ulitka.kharkov.ua