А ви зробите ці 13 помилок при покупці теплиці з полікарбонату?

На цьому сайті ви зможете дізнатися про найбільш поширені помилки при покупці теплиці

Список можливих помилок

 1. Замовити дешеву теплицю із профілю для гіпсокартону. Виробники можуть гордо його називати омега-профілем, дельта-профілем, Ω-профілем або навіть оцинкованим профілем, але … Профіль для гіпсокартону, на жаль, є профіль для гіпсокартону. Навряд чи ви зрозумієте сусіда, якщо він замовить собі на дачу сарай із гіпсокартону із захисним антикорозійним шаром. І розповідатиме, яка це вигідна покупка, і як добре він заощадив на такому сараї. Напевно, ви будете вважати його дивним.
  Якщо ви дуже любите щось ремонтувати, фарбувати та лагодити – теплиця з омега-профілю ідеально вам підійде. Щоправда, на вирощування чогось у ній часу навряд чи вже залишиться…
  Гордий і хвалений Ω-профіль на наступний рік гарантовано іржавіє. Це єдина гарантія, де можна бути впевненим.
  Ω-профіль погано переносить сніг, дощ та вітер
  Термін служби теплиць

  Теплиці «однорічники» – з омега-профілю.

  Теплиці «дворічники» – із «полегшеної» профільної труби.

  Теплиці «багаторічники» – із профільної труби.

 2. Не робити відмінності між полікарбонатом з первинної та вторинної сировини. Не вдаючись у хімічні подробиці – полікарбонат «вторинка» прослужить вам у рази менше, ніж якісний полікарбонат із первинної сировини. На первинний полікарбонат гарантія дається щонайменше 5 років, а на вторинний у чесного виробника ніколи не дається жодної гарантії.
  Після граду відразу відчувається різниця між полікарбонатом із первинної та вторинної сировини
 3. Чи не розібратися, навіщо полікарбонату потрібен УФ-шар. Просто кажучи, полікарбонат – це хімічна речовина, яка плавиться на сонці. Тому для полікарбонату, що використовується у теплиці, цей шар життєво необхідний. Адже теплиця стоїть на відкритому просторі.

  Якщо ви купите теплицю з полікарбонатом без УФ-захисту, значно розширіть свої знання з хімії. Але навряд чи теплиця вам потрібна саме для цього.
  Полікарбонат без УФ-шару недовго прослужить
 4. Вирішити, що порошкове забарвлення каркасу – це лише для європейців. А ми поки що не в Європі, і нас і нашу теплицю влаштує звичайне рідке фарбування. Адже щось напилювати, запікати, гартувати – це сумнівне і дороге задоволення, яке виробники теплиць вигадали, щоб здерти з вас більше грошей.
  І нічого, що звичайна фарба наступного року злізе. Адже у вас є купа вільного часу, і ви із задоволенням проведете його з пензлем у руках. Тим більше, цю процедуру доведеться повторювати мінімум 2 рази на рік.
  Не те, що теплиця з порошковим напиленням – щонайменше 10 років про каркас можна не згадувати.
  Порошкове фарбування каркасу
 5. Не перевірити теплицю на зварні деталі.Ви, напевно, знаєте, що будь-які металоконструкції схильні до місць зварювання особливо швидкого гниття. Тому, якщо купуватимете теплицю, стежте, щоб з’єднання були суворо безшовними.
  Особливо підступні у цьому пункті теплиці із оцинкованого профілю. Виробники запевняють, що цинкове покриття відмінно захищає каркас від агресивних хімічних та фізичних впливів. Якоюсь мірою воно так, але в тих місцях, де теплиця варилася, оцинкованого покриття якраз і немає. Обов’язково з’ясуйте у виробника – безшовний каркас біля теплиці чи ні.
  Місця зварювання швидко іржавіють
 6. Вирішити, що консультуватися зі співробітниками компанії перед покупкою – згубна та марна справа. Вірити їм все одно не можна, і вони намагатимуться вам впарити якийсь дорожчий товар.
  Деякі, може бути і так… Але якщо ви не дуже добре знаєтеся на теплицях, професійна консультація просто необхідна. Інакше ви ризикуєте купити не ту теплицю, яка Вам потрібна. Наприклад, теплицю з полікарбонатом «четвірка» для вирощування рослин у ній узимку. Коли зрозумієте, що взимку температура в такій теплиці зимова, буде пізно.
  Проконсультуйтеся з професіоналами перед покупкою
 7. Не розібратися з термошайбами. ВАдже вони дуже різні. А термошайби з гумовою або пластиковою кришечкою на відкритому повітрі під палючим сонячним промінням недовго служать. Запитуйте у виробника, які термошаби він використовує, і віддавайте перевагу тим, у кого термошайби з полікарбонату.
  Зверніть увагу на термошайби
 8. Купити теплицю де для з’єднання листів полікарбонату використовуються спеціальні профілі. Через рік-півтора всі таким чином з’єднані листи трохи розійдуться і в теплиці з’являться щілини. Відповідно, «тепличну» функцію вона виконуватиме перестане. А виправлення такого неподобства вимагатиме значних фінансових вкладень. Краще відразу купуйте теплицю, яка виключає подібний оборот подій, через відсутність у неї з’єднувальних профілів. Тільки слідкуйте, щоб у місцях з’єднання листи лягали внахлест хоча б на 10 см.
  Там, де листи з'єднуються профілями, через рік-півтора з'являються щілини
 9. Купувати теплицю у продавців, які відмовляються пред’являти документи на полікарбонат. Тут нічого не треба пояснювати. Принцип «Довіряй, але перевіряй» ніхто не скасовував. Якщо вам підсунуть липовий полікарбонат, доведеться платити тільки вам.
  Щоб не говорили продавці, беріть штангенциркуль і перевіряйте, що 6 мм = 6 мм, а не 5,3 мм
  Вимагайте та перевіряйте документи на полікарбонат
 10. Вважати, що ви зможете зібрати теплицю з омега-профілю. Така теплиця містить дуже багато конструкційних елементів, велику кількість дуг, підпірок, ребер жорсткості та гігантську купу кріплень. Кожен елемент треба поставити точно у свій час і своє місце. При цьому хитрий Ω-профіль ще й ріже руки. Щоб правильно скласти конструкцію, потрібний великий досвід роботи з теплицями з даного матеріалу.
  Врахуйте, що при неправильному збиранні теплиці з дельта-профілю виробники вже ні за що не відповідають, і гарантія може виявитися недійсною.
  Замовляйте встановлення у компанії при покупці такої теплиці.
  Або краще замовте дорожчу теплицю з профільної труби, яку збере навіть немовля. Бо там лише кілька дуг і з’єднуються вони як конструктор. Наприклад, наша компанія дає гарантію 10 років навіть при вашому збиранні.
  Складання теплиці з профілю — непросте заняття
 11. Замовити теплицю по Україні у фірмі, яка не має власної дешевої служби доставки. Ви можете витратити таким чином на доставку суму майже половину вартості теплиці.
  Замовляйте теплицю у фірми з власною дешевою службою доставки
 12. Замовити теплицю у фірми, яка працює лише за передоплатою. Будь-який солідний виробник дасть своїм клієнтам шанс сплатити теплицю після доставки. Нема чого й казати, переказуючи гроші невідомо куди як передоплату, ви сильно ризикуєте.
  З'ясуйте — чи можлива оплата після доставки
 13. Оформити документи тільки на теплицю, і забути оформити документи, що підтверджують, що складання та встановлення виконувала саме фірма (більш актуально для теплиць з Ω-профілю).Якщо у вас на руках документи, що підтверджують встановлення від фірми, якщо теплиця розвалиться, ви зможете щось довести. В іншому випадку вони скажуть: «Ваше неправильне складання — які до нас претензії?»
  Також ви зумієте з такими документами подати до суду на компанію, якщо теплиця полетить і зашкодить чуже майно, наприклад, машину сусіда. Тоді відшкодовуватиме збитки компанія. Але бійтеся, якщо в руках у вас лише чек та гарантія на теплицю. Юристи тільки посміються.
  Оформляйте документи, що підтверджують встановлення теплиці від компанії

Тепер ви вже стали мудрим покупцем, і не дозволите себе обдурити жодним шахраям. Бажаємо вам великого врожаю – правильна теплиця неодмінно принесе його!

Опубліковано: 17.05.2015

Коментарів поки немає, але ви можете стати першим

Додати коментар


Типы файлов, которые принимаются: jpg, gif, png, pdf, doc, docx, ppt, pptx, pps, ppsx, odt
Максимальный размер: 5MB

Укр   Рос
Будівельна бригада Улітка

Телефонуйте ПН-СБ 09.00 - 19.00

info@ulitka.kharkov.ua