Відпочинок у гаражі — ознака справжнього чоловіка

Що може бути краще: багаття, гітари, чудова компанія та перегляд американського пирога в гаражі всю ніч?
Відпочинок у гаражі
Відпочинок у гаражі

Для багатьох чоловіків гараж – це не просто ємність для зберігання машини, а щось значно більше. Це щось святе, те, без чого життя позбавлене сенсу.

Багатьом жінкам (і деяким чоловікам) важко зрозуміти, як копання у залізяках із друзями та пляшками пива може приносити справжній кайф. Але факт залишається фактом – це справді так.

Деяким взагалі нема чим зайнятися на вихідних, якщо немає гаража.

Гараж — унікальне місце, де чоловік може повністю розслабитись, як його печера.

Місце справжнього чоловіка
Місце справжнього чоловіка

Гараж – це справді порятунок для кожного чоловіка від життєвих та сімейних проблем. Тільки тут можна забути про них, розслабитися і побути наодинці з власними думками та власними ідеями. Це ваша особиста територія. Вам завжди їсти, куди йти, навіть якщо дружина вигнала з дому.

Вирватися у вихідні в гараж на годинку-другу — обов’язкова умова для повноцінного відпочинку.

Вихідні у гаражі
Вихідні у гаражі

Тільки у відпочинку гараж важливо дотримуватися міри.

Культурний відпочинок — це повозитись з машиною, помити її, паралельно послухати музику, випити пляшечку-другу пива. Такий відпочинок приносить справжнє освіження, дає сили на майбутній робочий тиждень.

На жаль, багато чоловіків тут перегинають ціпок і неабияк напиваються. І через це в суспільстві, особливо у його жіночої половини, складається різко негативне ставлення до такого проведення часу.

Коли чоловік почувається в гаражі нас своєї території, почувається СПРАВЖНІМ ЧОЛОВІКОМ, у нього в крові автоматично зростає рівень тестостерону — головного чоловічого гормону. Тому, жінки, відпускайте своїх половинок у гараж, якщо хочете поряд із собою повноцінного хлопця (тут не йдеться про крайнощі, коли мужик після «відпочинку» в гаражі не може навіть пересуватися).
Тестостерон

Під час відпочинку у гаражі можливе зміцнення сімейних стосунків. У гаражі у вас буде підходяща атмосфера для серйозних «чоловічих» розмов з Вашим сином, що підростає. Тут ви зможете ділитися найпотаємнішим, і він довірить вам те, що ніколи не довірить мамі. І авто він швидко освоїть повністю.

Сімейний відпочинок у гаражі
Сімейний відпочинок у гаражі

А з друзями в гаражі часто зручніше відпочивати, ніж на природі чи парку. Тут немає комарів, зазвичай є якісь сидухи — або старі сидіння від машини або залишки меблів, що відслужили.

Зазвичай є проводка, що є важливим для якості звуку при пристрої дискотеки.

Тим більше, у парку за розпиття спиртних напоїв можуть і оштрафувати.

І, звичайно, відпочинок у гаражі набагато дешевше, ніж у кафе чи ресторані. У ньому можна повноцінно і, не витрачаючись, відзначати різні свята.

Відпочинок з друзями у гаражі
Відпочинок з друзями у гаражі

Звичайно, щоб у гаражі можна було нормально проводити час, у ньому має бути мінімалістський комфорт. Якщо з даху тече, і збиратися із друзями доводиться у калюжі – що це взагалі за відпочинок? Тому важливо вчасно проводити ремонт гаража, стежити за надійністю замку, щоб ніхто не стягнув мангал та програвач. Ремонт гаража можна замовити спеціалістам, а можна зробити своїми руками, зібравшись із друзями.

Іноді гаражі взагалі навіть капітально переобладнуються на місця для посиденьок – будується другий поверх або прибудова. Вони влаштовується кімната відпочинку. Чого не зробиш, якщо ти справжній чоловік.

Кімната відпочинку в гаражі
Кімната відпочинку в гаражі

А як ви відпочиваєте у своєму гаражі?

Опубліковано: 30.10.2015

Коментарів поки немає, але ви можете стати першим

Додати коментар


Типы файлов, которые принимаются: jpg, gif, png, pdf, doc, docx, ppt, pptx, pps, ppsx, odt
Максимальный размер: 5MB

Укр   Рос
Будівельна бригада Улітка

Телефонуйте ПН-СБ 09.00 - 19.00

info@ulitka.kharkov.ua