Будівництво льоху в Харкові

Будівництво льоху в Харкові

Замовляйте у бригади «Равлик» споруда, ремонт або облаштування погребів в Харкові. У нас є бригада c досвідом будівництва льохів.

Ми виконаємо земельні роботи і проведемо весь наступний комплекс робіт зі зведення льоху. Вартість льоху з нуля становить від 50 000 грн (льох 4×3 м, роботи + матеріали).

Стіни льоху можуть бути виконані з будь-якого матеріалу за вашим бажанням: цегли, бетону, дерева та інших. Найчастіше віддається перевагу червоному цеглі. Підлога льоху звичайно являє собою бетонну заливку, під яку робиться подушка з гравію і щебеню. Ми використовуємо бетон марки не нижче М-200.

Бригада зварить для льоху двері або ляду з металу, проведе електрику, зробить стелажі для продуктів.

2 конструкції льохів

1). Похідний льох — це льох з зручним входом у вигляді похилої траншеї. Сходи до нього може підходити спереду або збоку. За рахунок просторого вхідного приміщення похідної льох добре зберігає тепло.

Похідний льох
Похідний льох

2). Влазний льох — не дуже зручний варіант льоху. Вхід в такий льох йде вертикально. Користуватися ним не так комфортно, як похідним, але зате його будівництво обходиться дешевше. Переважно — це льох для міських умов.

Влазний льох у Харкові
Влазний льох

Наші данні

  • Працюємо по Харкову і області.
  • Будуємо погреби для приватних осіб для зберігання домашніх продуктів і льохи для бізнесу — винні, пивні льохи та інші.
  • Кошторис — безкоштовно. Зазвичай спочатку ми накидаємо приблизну ціну, а потім, якщо ціна влаштовує замовника, робимо детальний розрахунок вартості робіт і матеріалів.
  • При розрахунках намагаємося дотримуватися максимально економного бюджету, однак такого, щоб ми могли гарантувати якість.
  • Виклик майстра для замірів і точної оцінки вартості робіт: по Харкову — безкоштовно, по області — 3 грн за кілометр.
  • Кошторис не переглядається по ходу робіт. Ціна в процесі робіт не виросте (якщо за узгодженням із замовником не були виконані додаткові роботи, не передбачені в кошторисі).
  • Консультація — безкоштовно, допоможемо з вибором матеріалів. Звертайтеся!
Укр   Рос
Будівельна бригада Улітка

Телефонуйте ПН-СБ 09.00 - 19.00

info@ulitka.kharkov.ua