Покриття даху гаража руберойдом

Перекриття гаража єврорубероїдом в Харкові
Перекриття гаража єврорубероїдом в Харкові

Перекриття даху гаража руберойдом застосовується для того, щоб підвищити його герметичність і виключити протікання.

Бригада зробить гараж водонепроникним, якщо він знаходиться в Харкові або Харківській області. Ми виконаємо перекриття даху гаража руберойдом або єврорубероїдом. Ціна поклейки руберойду на підготовлену поверхню – від 100 грн за м2, включаючи вартість матеріалів — від 600 грн за м2. Зазвичай потрібні додаткові супутні роботи, ціни на які вказані в таблиці нижче.

Ціни на роботи, 2023

ПослугаОд. виміруЦіна, грн
Очищення даху від сміттям210
Демонтаж старого покриттям250
Проплавку здуття газовим пальникомточка5
Стяжка під мастикум250
Шар мастиким220
Укладання руберойдум260
Влаштування примикань до парапетних стінм. пог.100
Ливньовкаточка100

Також, щоб заощадити на вартості робіт, нам замовляють покриття старого руберойду шаром смоли. Це виходить дешевше, ніж демонтувати старий і клеїти новий руберойд.

Покриття даху гаража руберойдом — як ми працюємо?

Підготовка підстави під мастику — запорука успішного перекриття руберойдом

Підготовка основи під мастику
Підготовка основи під мастику

Ретельно підготовлену основу — це 80% успіху. Якщо класти матеріал на нерівності і горби, руберойд не виконуватиме своїх функцій.

Тому перед тим як проводити всі роботи з укладання, ми зазвичай робимо бетонну стяжку. Причому стягуванні надається невеликий ухил, щоб вода з гаража могла спокійно стікати вниз. Для контролювання кута нахилу ми застосовуємо будівельний рівень. При його допомозі виставляються маяки, за якими і кладеться стяжка.

Якщо дах була вже покрита руберойдом або залита шаром смоли без руберойду, всі ці матеріали теж підлягають видаленню. Класти поверх них руберойд можна. Стара смола зазвичай має тріщини, і якщо покрити її зверху руберойдом, в тріщинах буде накопичуватися конденсат. Дах буде постійно зберігати вологість.

Всі шви між стінами і дахом ретельно закладаються цементним розчином, щоб в подальшому уникнути протікання в цих місцях.

Замазування швів цементним розчином
Замазування швів цементним розчином

Нанесення мастики — проміжний, але важливий етап

Нанесення мастики на бетон
Нанесення мастики на бетон

Після того, як стяжка просохла, на дах наноситься шар мастики за допомогою пензлика. Цей шар повинен схопитися. Час схоплювання мастики залежить від її марки, а також температури і вологості повітря.

Дах краще не покривати під час дощу. Звичайно, все можна висушити газовим пальником, але при роботі в дощову погоду все одно неможливо гарантувати результат.

Покриття дахів руберойдом — бульбашки повітря виключаються

Перекриття даху гаража руберойдом АКВАЇЗОЛ
Перекриття даху гаража руберойдом АКВАЇЗОЛ

Після того, як підготовчі роботи проведені, можна приступати безпосередньо до кладки руберойду. Цей матеріал наноситься в 2 шари. Починаємо ми роботи з найнижчої точки даху. Це потрібно тому, що листи руберойду ми кладемо один на одного внахлест, щоб верхній лист заходив на нижній. При такому способі укладання не залишається швів, в яких могла б збиратися волога.

Якщо руберойд використовується для верхніх шарів покриття гаража, вибирайте марку з покриттям грубозернистою присипкою зверху.

Руберойд разом з мастикою розігрівається газовим пальником. Тут важливо, щоб був рівномірний витік бітуму з обох сторін рулону. Тільки досвідчені майстри можуть досягти цього.

Потім прогрітий руберойд прикладається до мастики і розгортає призначеним для цього катком. Якщо поверхня нерівна, то при виконанні даного процесу в ямках залишиться повітря.

Потім в цих ямках буде збиратися конденсат, і дах швидко прийде в непридатність. Але у нас така неприємна ситуація повністю виключається і листи щільно прилягають до всієї площині. Ніяких бульбашок!

Коли перший шар висохне і остигне, кладеться другий.

Якщо на шляху руберойду раптом зустрілася вентиляційна труба, руберойд розрізається і підклеюється, так, щоб шматочки внахлест лягли один на одного. Також таке «слабке» місце посилюється додатковими шарами руберойду.

В тих місцях, де руберойд кріпиться до торця даху, також приділяється підвищена увага. Адже якщо вони прикріплені неміцно, їхні поламає вітер. Тому вони додатково закріплюються за допомогою залізної рейки. Всі торці і бордюри оклеиваются великою кількістю шарів руберойду.

Гідроізоляція буде неповною, якщо не зробити хорошу систему водовідведення. Тому бажаний монтаж ливньовки.

Укладений нами руберойд прослужить мінімум 15 років (євроруберойд — від 20 до 30 років в залежності від марки). Всі ці роки пройдуть без потреби в ремонте і додаткового обслуговування.

Давайте разом побудуємо вашій машині найкращий, не промокає гараж!

Укр   Рос
Будівельна бригада Улітка

Телефонуйте ПН-СБ 09.00 - 19.00

info@ulitka.kharkov.ua