Розсада в яєчній шкаралупі

Ви думаєте вирощувати розсаду для теплиці в яєчній шкаралупі? Це правильне рішення, оскільки цей метод вирощування має незаперечні переваги.

Розсада в яєчній шкаралупі

5 переваг яєчної шкаралупи для розсади

  1. При пересадці розсади в теплицю рослину не потрібно видаляти з оболонки. Як результат, вона не зізнає додаткового стресу, і її коренева система не страждає.
  2. Яєчна шкаралупа є джерелом цінних поживних речовин для розсади. Саджанці розвивають сильні, здорові, гарні на вигляд, і згодом вас чекає хороший урожай.
  3. На відміну від пластикових склянок, шкаралупа — це органічний матеріал, який не забруднює довкілля.
  4. Її не потрібно спеціально купувати. Ви регулярно використовуєте яйця у стравах, і навіщо ви кидати яєчну шкаралупу, коли її можна з користю використовувати? Маленька, але економія …
  5. З розсади в яєчній шкаралупі можна зробити різні декоративні композиції, які прикрасить будинок.
Розсада в яєчній шкаралупі

Які рослини?

Саджанці огірків, кабачків, гарбуза та перцю ідеально розвиваються в яєчній шкаралупі. Насінням квітів також сподобається початок життя.

Збирання

Подготовленная яичная скорлупа

Ви плануєте виростити багато розсади? Для цього восени та зими вам доведеться «зібрати» яєчну шкаралупу. Під час приготування їжі потрібно ретельно зламати шкаралупу і налити вміст.

Контейнери

Ідеальним варіантом є упаковка, в якій продаються яйця. Але ви можете узяти інші контейнері, на дні яких слід налити землю або тирсу, і додати трохи торфу. Встановіть шкаралупи, щільно притискуючи їх одна до одній.

Посів насіння

Зробіть отвір у шкаралупі

Настав час і довгий час посіву. Але не треба поспішати негайно посадити насіння в землю. Перед цим не забудьте зробити прокол у оболонці для стоку води за допомогою шила або в’язальної голки.

Насипте землю в шкаралупу

Потім наповніть шкаралупу вологим ґрунтом і покладіть по одному насінні в кожне яйце. Посипте його зверху землею і налийте трохи води.

Посаджене насіння потребує поливу

Пересадка розсади

Трохи стисніть шкаралупу

Коли настане момент посадки, вам буде достатньо стиснути оболонку в руці, вона зламається, а паростки потрібно розмістити в попередньо підготовлену лунку в теплиці. А потім рослина ідеально розвивається, вживаючи корисні речовини з яєчної шкаралупи.

Шкаралупа живить рослину

Як бачите, у вирощуванні саджанців в яєчній шкаралупі немає нічого особливо складного. А є багато плюсів, головним з яких є сильна, здорова розсада.

Бажаємо вам великого урожаю в теплиці!

Опубліковано: 29.03.2015

Коментарів поки немає, але ви можете стати першим

Додати коментар


Типы файлов, которые принимаются: jpg, gif, png, pdf, doc, docx, ppt, pptx, pps, ppsx, odt
Максимальный размер: 5MB

Укр   Рос
Будівельна бригада Улітка

Телефонуйте ПН-СБ 09.00 - 19.00

info@ulitka.kharkov.ua