Тротуарна плитка «Старе місто» — плитка, яку варто купити

На ринку будматеріалів Харкова представлено великий вибір тротуарної плитки. Перед тим, як купити плитку, часто виникає питання, яку вибрати? Таку, щоб і погляд тішила, і ноги, і гаманець? І тут плитка «Старе місто» — вибір, який майже завжди виявиться виграшним.

Тротуарна плитка «Старе місто» надасть ділянці, що влаштовується, своєрідну енергетику. Це не просто однакові квадратики чи прямокутники. Її особливість — 4 різних за розміром елемента, з яких ви складете наймальовничіші композиції. Якщо придбати плитки різних кольорів, можна створити справжній шедевр. Але, крім цього, плитка «Старе місто» має й інші переваги.

ПЕРЕВАГИ ПЛИТКИ «СТАРЕ МІСТО»

Зовнішній вигляд тротуарної плитки «Старе місто»

ПРИВАБЛИВИЙ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

Створює ілюзію старовинної бруківки. Завжди можна підібрати відповідний колір для конкретного дизайну.

Комбінуючи різні кольори, можна досягти чудових візуальних ефектів.

Тротуарна плитка «Старе місто» для авто

СТІЙКІСТЬ ДО НАВАНТАЖЕНЬ

Невеликі за розміром елементи практично не схильні до руйнування, на відміну від більш габаритних варіантів.

Витримує навантаження до 600 кг на м2 і підходить для місць з частою експлуатацією.

Тротуарна плитка «Старе місто» неслизька

ПРОТИСКОЛЬЗНИЙ ЕФЕКТ

Завдяки технології виготовлення – напівсухому вібропресуванню – має шорстку поверхню.

На доріжці з цієї плитки ви гарантовано не послизнетесь!

Характеристики

 • Кольори — сірий, червоний, чорний, жовтий, коричневий, синій та інші
 • Товщина — 40 мм, 60 мм, 120 мм та інші
 • Термін служби — від 25 років
 • Спосіб виробництва — вібропресування
 • Кількість плитки в м2 — ~80 штук
 • Вага одного квадратного метра: 40 мм — ~85 кг, 60 мм — ~125 кг
Тротуарна плитка «Старе місто» червоного кольору
Тротуарна плитка «Старе місто» сірого кольору

Що прикрасить собою тротуарна плитка «Старе місто»?

 • Будь-яке приватне подвір’я. Оформлений тротуарною плиткою «Старе місто» будь-яке подвір’я набуде особливого шарму та чарівності. Це простий та недорогий спосіб його облаштувати. З плитки викладаються зручні доріжки та зони відпочинку, вимощення будинку, ганок, сходи. З неї можна викласти підхід до такої потрібної споруди, як теплиця.
 • Будь-які літні кафе. Тротуарна плитка «Старе місто», виготовлена способом вібропресування, відмінно підходить для кафе та ресторанів на відкритому повітрі. Вона має високу міцність і довго зберігає свій зовнішній вигляд і якості при частій експлуатації. Неабияка зручність для власників цих закладів є те, що на плитці не утворюються калюжі, як наприклад, на асфальті.
 • Алеї, тротуари. Спеціально розроблена криволінійна поверхня плитки надає спокійного, затишного характеру пішохідним доріжкам. Просто прогулятися алеєю, вимощеною такою плиткою, являє собою справжнє задоволення!
 • Ландшафтний дизайн. Елементи різного кольору дозволяють створювати справжні шедеври. Прикрашається територія відразу набуває яскравості, стильності та шляхетності. З плитки «Старе місто» викладають справжні витвори мистецтва.

Тротуарну плитку «Старе місто» у Харкові використовують практично повсюдно: для оздоблення територій приватних дворів, для мощення вулиць, тротуарів, паркових доріжок, дитячих майданчиків, територій АЗС та інших об’єктів. Завдяки їй втілюються у життя нескінченні варіанти проектування найнеймовірніших задумів в оформленні ділянок, що здійснюються як у місті, так і за його межами.

Ціна плитки «Старе місто»

Вартість нашої героїні залежить від різних факторів:

 • Товщини. Чим тонша плитка, тим вона дешевша. І навпаки.
 • Кольору. Найдешевша — це скромна сіра плитка, виготовлена зі звичайного сірого цементу. А найдорожча — жовта та біла, для виробництва якої потрібний білий цемент.
 • Количества. Зазвичай, чим більше партія, що купується, тим менша ціна за квадратний метр.
 • Бренда. Плитка від відомих виробників часто коштує дорожче, ніж у випадку, коли продавець самостійно виготовляє її у гаражі.

Геометрія чи хаос?

При плануванні покриття «Старе місто» з візерунками важливо дотримуватися суворої геометрії. Лінії повинні йти тільки вертикально або горизонтально. Важливо правильно вибрати поєднання кольорів. Ось приклади схем, де геометрія дотримана і всі лінії рівні та чіткі.

Варіанти укладання плитки «Старе місто»

При плануванні покриття «Старе місто» з візерунками важливо дотримуватися суворої геометрії. Лінії повинні йти тільки вертикально або горизонтально. Важливо правильно вибрати поєднання кольорів. Ось приклади схем, де геометрія дотримана і всі лінії рівні та чіткі.

Але також, на відміну від інших видів тротуарної плитки «Старе місто» можна викладати хаотично, не дотримуючись симетрії. Адже назва плитки має на увазі кладку як у колишні часи, а в колишні століття дорогу мостили натуральним каменем дуже безладно, не замислюючись про те, щоб викладати якийсь візерунок, а тим більше його розфарбовувати. Хоча і з хаосом не потрібно переборщувати і викладати кілька разів поспіль плитки того розміру або кольору.

При цьому потрібно врахувати, що коли плитка викладається хаотично, деякі елементи можуть не зістикуватися, і тому на укладання плитки в такому порядку йде більше часу, ніж в заздалегідь організованому її розташуванні.

Хаотичне укладання плитки «Старе місто»
Хаотичне укладання плитки «Старе місто»
При покупці плитки краще побачити її «наживо», так як кольори на моніторі або в поліграфічній рекламі можуть дуже відрізнятися від реальних.

Укладання плитки

Сам процес монтажу плитки «Старе місто» — не дуже складне заняття. Плитку слід укладати на цементний розчин. Під цементний розчин спочатку треба зробити подушку з піску та гравію. Весь процес укладання тротуарної плитки нагадує приготування бутерброду із різних шарів. Перший шар (15-25 см) — щебінь, другий (згори) — пісок заввишки 10-15 см, потім шар піщано-цементної суміші (близько 5 см), останній шар — тротуарна плитка. Чим частіше використовуватиметься покриття, чим товщі повинні бути шари піску та щебеню.

Загалом, укладання плитки «Старе місто» здійснюється за тією ж технологією, що й інші види тротуарних плиток. Можливо, знадобиться лише трохи більше фантазії та старанності. Її можна укладати не лише вручну, а й механізованим способом.

Не дивно, що більшість харків’ян віддає перевагу плитці «Старе місто» для благоустрою ділянок у місті та у дворі. За невисоку вартість та високу функціональність її люблять комунальники.

Рекомендуємо і вам купити плитку «Старе місто» та оцінити на практиці всі її переваги.

Опубліковано: 16.08.2018

Коментарів поки немає, але ви можете стати першим

Додати коментар


Типы файлов, которые принимаются: jpg, gif, png, pdf, doc, docx, ppt, pptx, pps, ppsx, odt
Максимальный размер: 5MB

Укр   Рос
Будівельна бригада Улітка

Телефонуйте ПН-СБ 09.00 - 19.00

info@ulitka.kharkov.ua