Утеплення мінватою фасадів у Харкові

Утеплення фасадів мінеральною ватою в Харкові

Якщо ви збираєтеся замовити утеплення мінватою, то відразу видно, що ви — розумна людина і добре знаєтеся на будівельних матеріалах.

Утеплення мінватою з декоративним оздобленням
Утеплення мінватою з декоративним оздобленням

Утеплення мінватою перетворить будинок на затишний та комфортний. У будинку з такою ізоляцією взимку буде тепло, а влітку прохолодно. Можна буде повною мірою насолоджуватися життям.

Утеплення мінватою нижніх поверхів будинку в Харкові
Утеплення мінватою нижніх поверхів будинку в Харкові

Як ми працюємо?

Бригада «Улітка» застосовує утеплення мінватою за європейською технологією. Перед початком робіт ми здійснимо всі теплотехнічні розрахунки.

Також ми виберемо найкращий спосіб нанесення теплоізоляції для кожного конкретного будинку. Існує 3 основних способів, які передбачені в технології.

 1. Вентильований – будується каркасна конструкція для укладання вати.
 2. «Колодязь» — мінвата міститься всередині основної та облицювальної кладки.
 3. «Мокрий» — найчастіше застосовуваний. Мінеральна вата щільно розташовується на поверхні стіни, а на неї наноситься штукатурка.
  Утепление минватой - мокрый способ

Загалом процес утеплення мінеральною ватою дуже схожий на утеплення пінопластом.

«Мокрий» способ

Бригада, яка не має досвіду поводження з мокрим фасадом, може сильно нашкодити будинку. Якщо не так вдарити, щось перетиснути, не врахувати систему водозливу – фасад сильно пошкоджений. Вам це буде коштувати додаткові витрати і нервові клітини, які, як відомо, не відновлюються. Тому при замовленні утеплення Вашої оселі мінватою звертайтеся тільки до досвідчених майстрів. Наприклад, у компанії «Равлик» для роботи з фасадом є окрема спеціалізована бригада досвідчених майстрів. Ці майстри утеплили вже багато будинків у Харкові і добре знають свою справу.

Ми працюємо з вашим будинком дуже дбайливо, як зі своїм. Перед нанесенням ми ретельно видаляємо всю стару штукатурку. На відміну від деяких інших бригад, котрі вважають, що навіщо її видаляти – все одно під шаром ізоляції господар будинку нічого не побачить.

Утеплення мінватою — підготовка стін дуже важлива

Ми підходимо до підготовки робочої поверхні максимально відповідально. Вся арматура, цвяхи, шматки металу, що затесалися на стіні, підлягають повному видаленню. Цей етап дуже важливий, оскільки якщо не видалити метал, згодом вони іржавіють. Вся іржа полізе по мінеральній ваті вгору і розквітне фасад чудовими брудними плямами. Але навряд чи будинку потрібний такий дизайнерський ефект! Тому, коли замовляєте роботи з утеплення будинку, слідкуйте, щоб робітники ретельно готували стіну, а не рвалися одразу мазати вату клеєм і класти її на що є.

Наступний етап, який дуже важливий, і на якому «забувають» деякі фасадники — ґрунтування стін. А якщо на стіні завівся грибок, обов’язково додатково слід обробити антигрибковим засобом.

Утеплення мінватою — правильне нанесення клею

При приклеюванні мінеральної вати на стіну ми ретельно наносимо клей на всю поверхню матеріалу під гребінку.Точкове нанесення клею, яким іноді страждають робітники-халявники, тут не проходить. Воно гарантовано призведе до спучування ізоляції, і, відповідно, втрати її теплозберігаючих функцій, і потворного зовнішнього вигляду.

Листи мінеральної вати фасадники ідеально підганяють один до одного, щоб шви між ними не перевищували 5мм. Якщо залишаться широкі шви, в них закрадатиметься холод, і таке утеплення буде марним. Несумлінні працівники не прагнуть підганяти аркуші максимально близько – але ж такий варіант навряд чи когось влаштує!

Утеплення мінватою — закріплення дюбелями

Додатково приклеєна мінеральна вата закріплюється дюбелями. Якщо прохалтурити на цьому етапі, весь фасад сповзе наступної весни. А механічне кріплення у поєднанні з клеєм – подвійна система, що забезпечує стовідсоткову надійність.

Утеплення мінватою — армування перед нанесенням штукатурки

Після цього можна приступати до штукатурних робіт. Перед нанесенням штукатурки обов’язково армування фасаду сіткою. Якщо неправильно натягнути сітку — через якийсь час штукатурка на фасаді піде тріщинами. Швидше за все, ви зустрічали таку картину у знайомих, які самі штукатурили фасад або потрапили на несумлінних робітників.

Далі, стіна акуратно ґрунтується, щоб загладити усі нерівності.

У результаті ми отримуємо ідеально рівну стіну. Тільки на таку рівну, без западин та провалів стіну красиво лягає фасадна фарба. Зазвичай ми використовуємо марку Ceresit, оскільки вона славиться своєю якістю – водостійка, довго служить і не втрачає яскравості.

Для створення максимального ефекту ми також привабливо оберемо вікна, виділимо кути, виготовимо будь-які декоративні елементи. Акуратний, доглянутий вигляд будинку – ось що ви отримаєте у результаті.

Додаткові послуги

 • Привабливе оформлення вікон
  Привабливе оформлення вікон
 • Виділення кутів
  Виділення кутів
 • Декоративні елементи
  Декоративні елементи на фасаді

Утеплення мінватою — ціна

Фасадники виконають утеплення вашого будинку мінеральною ватою за ціною від 520 грн за м2 за роботу. Якщо враховувати вартість вати – від 1200 грн. м2.

Ціна на утеплення мінватою залежить від того, скільки доведеться провести супутніх робіт. Наприклад, часто стіни панельних багатоповерхівок покриті плиткою, яка наполовину відвалюється, і перед монтажем утеплювача доводиться її збивати. Тому ціна за роботу відповідно зростає.

Монтаж утеплювача

Чим більша площа поверхні, що утеплюється, тим нижча ціна за квадратний метр.

Звоните, мы всегда рады принести в Ваш дом максимальный комфорт!

Галерея
Усі фото збільшуються, якщо на них клікнути
Укр   Рос
Будівельна бригада Улітка

Телефонуйте ПН-СБ 09.00 - 19.00

info@ulitka.kharkov.ua