Коли краще встановлювати теплицю?

Осень — благодатная пора года
Осінь — благодатна пора року

Майже всі городники вважають, що теплицю треба встановлювати навесні, коли у ній виникає потреба. Але роблячи таку відстрочку на весну, ви чините як більшість дачників в Україні. Тому навесні на теплиці з’являється ажіотажний попит, і коли дорогий щодня – розсада переростає, доводиться довго чекати. Особливо невдачливим доводиться чекати установки до червня, коли теплиця, по суті, вже не потрібна.

5 вагомих аргументів на користь осені

 1. Економія часу. Вам не доведеться довго чекати. Ви можете призначити будь-який зручний день. У установників не так багато роботи, як навесні. А навесні, коли дорогоцінна кожна хвилина, і розсада росте не щодня, а щогодини, може виявитися, що виробники теплиць перевантажені замовленнями. І потягнеться тяжке очікування для вас і вашої розсади на підвіконні.
  Розсада проситься надвір
  Розсада проситься надвір
 2. Підготовлене місце. У цей період року ви вже майже зібрали весь урожай, на городі чи на дачі практично немає рослин. Тому ви можете не побоюватися, що в період монтажу теплиці робітники витопчуть усі грядки навколо.
  Бригада не витопче грядки
  Бригада не витопче грядки
 3. Планування грядок. Восени в теплиці завжди можна спокійно зробити грядки, натягнути туди землі, перекопати, прокласти доріжки. Весною, коли земля застигла і тверда, це зробити набагато складніше. А так у вас вже буде частково підготовлений ґрунт, куди можна буде висадити розсаду.
  Планування грядок
  Планування грядок
 4. Економія грошей. Якщо ви чекаєте на весну, щоб встановити теплицю, то можете дочекатися значного зростання ціни. Навесні, коли починається будівельний сезон, зазвичай піднімаються ціни на металопрокат та полікарбонат. Відповідно, дорожчають і теплиці, оскільки складаються із цих матеріалів.
  Економія грошей
  Економія грошей
 5. Швидка окупність. По бруду все одно теплицю не встановиш. Доведеться чекати, доки земля підсохне. А у встановленій теплиці з самого початку весни починає інтенсивно прогріватися ґрунт. Отже, ви зможете використовувати теплицю за призначенням.
  А не чекати, доки земля просохне, щоб зайнятися будівельними роботами. І коли ваші сусіди тільки встановлюватимуть теплицю, ви вже висаджуватимете розсаду.
  Висадження розсади у теплицю
  Висадження розсади у теплицю

Коли встановлювати теплицю восени небажано…

Є лише одна причина, через яку скасовується установка теплиці восени – це осіння меланхолія. Весна, коли світить сонечко і життя б’є ключем, штовхає на дачні подвиги. І будь-які проблеми, пов’язані із встановленням теплиці, здаються незначними.

А восени після важкого городнього сезону хочеться відпочинку. А не займатись серйозними будівельними проектами. Тому, якщо не відчуваєте в собі ніякого настрою, краще чекайте на весну.

Коли немає настрою...
Коли немає настрою…
Навіть якщо ви вирішили встановлювати теплицю навесні, купити її краще заздалегідь. Наприклад, восени чи взимку. Таким чином ви заощадите. І не пропустіть посадковий сезон через те, що виробники перевантажені замовленнями.

Ще 3 важливі «коли?»

1) Врахуйте, якщо ви самі збираєтесь встановлювати теплицю з полікарбонату, краще робіть це за температури вище 0оС. При негативній температурі полікарбонат набуває підвищеної крихкості, і лише професіонали вміють поводитися з ним у таких умовах.

2) Якщо ви ставите теплицю на фундамент, ці роботи також краще проводити в теплу пору року, коли земля пухка і м’яка, а не являє собою замерзлу брилу. У холодну пору року проводити будь-яке бетонування небажано.

3) Покривати теплицю полікарбонатом краще за безвітряну (!) погоду. Інакше ризикуєте полетіти разом із ним на сусідську ділянку:).

У будь-якому випадку вибір за вами, коли встановлювати теплицю. Якщо ви звертаєтеся до справжніх професіоналів, вони швидко та надійно зберуть теплицю будь-якої пори року. Тому головне – не сезон, коли встановлюватиметься теплиця, а виробник, у якого ви її купуєте.

Встановлювати теплицю треба за правильної температури

Підходьте з розумом до покупки теплиці, вибирайте правильний час – і великий урожай забезпечений. Адже у людей, які ретельно продумують, завжди все виходить!

Врожай гливи в теплиці
Врожай гливи в теплиці
Опубліковано: 12.10.2015

Коментарів поки немає, але ви можете стати першим

Додати коментар


Типы файлов, которые принимаются: jpg, gif, png, pdf, doc, docx, ppt, pptx, pps, ppsx, odt
Максимальный размер: 5MB

Укр   Рос
Будівельна бригада Улітка

Телефонуйте ПН-СБ 09.00 - 19.00

info@ulitka.kharkov.ua