Навіс над ґанком у приватному секторі

Навіс над ґанком
Навіс над ґанком

Виконані роботи

Матеріали

Для цього проекту ми використовували для покриття-профнастил ПС-18, для стовпів — профільну трубу 60 мм х 60 мм товщиною 3 мм, для ферм — профільну трубу 30 мм х 30 мм товщиною 2 мм.

Опис проекту

Для природних факторів Харкова, коли всю зиму з неба незрозуміло, що капає, навіс над ґанком життєво необхідний. Він допомагає зберегти гарний настрій, сили та здоров’я.

Навіси перед входом у будинок бувають різні, але щоб він добре виконував свою роль, треба ретельно продумати всі деталі. Так і вчинила одна наша мудра клієнтка, яка мешкає у приватному секторі.

Виготовлення ферм
Виготовлення ферм

Спочатку треба визначитися із розмірами навісу. Ви ж бажаєте, щоб гроші, які будуть заплачені, принесли в майбутньому максимальний комфорт? І шкода буде виявити, що десь навісу не вистачає і дощ пробивається. А переробляти, добудовувати навіс – це додаткові витрачені гроші та нерви.

Хоча наша бригада займається розширенням та добудовою вже існуючих навісів (читайте статтю: «Дах над терасою + Навіс навколо тераси = Повний комфорт»), краще робити усе та відразу, згодні?

Перевірка за рівнем
Перевірка за рівнем

Тому розумна жінка спочатку викликала замірника, і ми з нею уважно визначились із розмірами бажаного навісу. За розмірами він вийшов чималим. Це вже не просто крихітний дашок над входом, а повноцінний справжній навіс.

Адже маленькі козирки над входом переважно грають декоративну роль. І не рятують навіть від калюжі перед дверима. Але, звичайно, красивіше виглядають, ніж велика споруда перед дверима.

Хазяйці потрібен був навіс, що повністю накриває всі сходинки ґанку і навіть майданчик перед ними. Тільки тоді будинок буде по-справжньому затишним.

Каркас навісу над ґанком
Каркас навісу над ґанком

Наступна важлива деталь – вибір матеріалу для навісу. Профнастил — стовідсоткове влучення в яблучко, оскільки він міцний і довговічний. Він довго стоятиме. Йому не будуть потрібні жодні ремонтні роботи чи фарбування. Тендітним жіночим рукам не доведеться напружуватися. І купити профнастил можна одним великим листом, що є економним.

Дуже велике функціональне значення має каркас, на який кріпитиметься навіс. Ми ретельно продумали конструкцію каркаса з огляду на бічне розташування сходів ґанку.

Ферми для даху навісу ми виготовили із квадратної труби діаметром 30 мм та товщиною 3 мм. А на бічні стійки пішла труба діаметром 60 мм такої ж товщини.

Готовий навіс над ґанком
Готовий навіс над ґанком

Звичайно, такий навіс не є витвір мистецтва. Але у надійності йому не відмовиш. І свою роль захисту від опадів він виконує відмінно.

Нехай разом із дощем тепер із навісу стікають усі турботи та клопіт! І ніколи-ніколи не потрапляють у цей будинок.

Об'єкт зданий: 27.11.2015
logo
Укр   Рос
Будівельна бригада Улітка

Телефонуйте ПН-СБ 09.00 - 19.00

info@ulitka.kharkov.ua