Навіси з профнастилу в Харкові

Кафе до навісуДО
Навес для кафеПІСЛЯ

Іноді бувають такі ситуації, коли перед сусідами хочеться крізь землю провалитися. Замовили навіс з профнастилу, встановили. А потім під ним постійно стоять величезні калюжі. Ще й від сонця їх цей навіс захищає, щоб взагалі не висохли.

Все це тому, що майстри неправильно розрахували розміри та нахил навісу. Тепер весь дощ та сніг спрямовується прямо під нього. І відповідати вони ні за що не відповідають. Навіс стоїть? Стоїть! Гарантія діє тільки якщо обвалиться.

Ми побудуємо для вас будь-який навіс з профнастилу. Але при цьому ми працюємо на результат — повний захист від опадів. Якщо під навіс буде щось постійно затікати зверху, виправимо всі безкоштовно (за винятком випадків, коли ми попередили замовника, що замовлені ним розміри не гарантують повний захист).

Ціна навісу з профлиста

Ціна навісу за роботу в 2023 році — 900 грн за м2, з роботою та матеріалами — від 2000 грн за м2.

Відгук про навіс з профнастилу

Відгук про навіс в Харкові

Знайшли в інтернеті Ваш сайт і залишилися дуже задоволені))) Зробили все дуже швидко, ціни у Вас відмінні, все ввічливі, дуже дохідливо пояснюють, і що мені дуже сподобалося — це уважність до деталей! Тепер буду звертатися тільки до Вас!)
Ще раз величезне Вам спасибі!😊

Матеріали стандартного навісу

Навіс захищає від дощу
Монтаж навісу під дощем
  • Опорні стовпи – профільна труба 80 мм х 80 мм завтовшки 3 мм;
  • Ферми – профільна труба 30 мм х 30 мм товщиною 3 мм;
  • Покриття – покрівельний профнастил Н44 (будь-яка кольорова гама, не Китай!);
  • Фундамент опорних стовпів – бетон, укріплений анкерами.

Каркас навісу збирається з профтуби, ширина і висота якої підбирається в залежності від площі навісу. Треба щоб вона добре тримала вагу навісу. Труба обов’язково піддається антикорозійного обробці. Далі на неї наноситься фарба обраного кольору. Потім слід установка каркаса і укладання покриття.

Під опорні стовпи викопуються ями глибиною від 50 до 150 см і заливаються бетонною сумішшю.

Ми встановлюємо навіси з профлиста на вже забетонованої майданчику, або можемо самі її забетонувати.

Навіс з профнастилу для машини
Навіс з профнастилу для машини

Часто навіс з профнастилу замовляють у нас для автомобіля. Такий навіс є прекрасним доповненням до гаражу на власному подвір’ї.

Сміливо замовляйте у нас навіс для одного автомобіля або навіс для більшої кількості машин. Навіс може бути односхилим або двосхилим. На геометрію і форму даху практично немає обмежень. Також навіс може бути окремо стоять або примикають до будинку.

Також ми робимо вхідні козирки з профнастилу.

Будемо раді втілити в життя ваш проект!

Укр   Рос
Будівельна бригада Улітка

Телефонуйте ПН-СБ 09.00 - 19.00

info@ulitka.kharkov.ua