Ціни на укладання тротуарної плитки у Харкові

Стильно, надійно, елегантно
Що було до укладання плитки
ДО
Підлога після укладання плитки
ПІСЛЯ

Бригада «Улітка» виконає укладання тротуарної плитки «під ключ» за ціною від 180 грн за квадратний метр. Ми працюємо по Харкову та області з 2014 року. Виконаємо укладання плитки як для приватних будинків, так і для громадських та виробничих територій, наприклад, майданчиків для літніх кафе, ресторанів тощо. Укладання проводиться з використанням найсучасніших матеріалів та в максимально короткі терміни. У вартість входять правильне розкладання плитки + рівний, привабливий шов.

Тротуарна плитка — одне з найпоширеніших дорожніх покриттів. Якщо для проїжджої частини підходить асфальт і бетон, плиткою можна облаштувати територію біля свого будинку. Плитка має масу варіантів дизайну та колірної гами, що дозволяє виглядати вашій ділянці дуже привабливо і надати їй унікального вигляду.

Наші майстри володіють різними способами укладання плитки. Фахівці викладуть вам будь-який орнамент, який ви захочете.

Ми працюємо з різними типами плиток: вібропресованою, клінкерною, бетонною, гранітною, вібролітною. Вибір здійснюється залежно від ваших побажань та передбачуваних навантажень.

Виміри

Будь-які роботи з укладання плитки, будь то двір приватного будинку або літній майданчик для ресторану, починаються із вимірів.

До вас під’їде фахівець. По Харкову ця послуга коштує 350 грн., по області — 5 грн. за кілометр (дорога вважається в обидві сторони). Замір ні до чого вас не зобов’язує, а просто дає розуміння, скільки коштуватиме робота, скільки коштуватимуть матеріали, які будуть потрібні бордюри. Буде сказано точну ціну.

Після виміру ви отримаєте:

  • Рекомендації, яку плитку вибрати;
  • Рекомендації, як влаштувати систему водовідведення та дренаж;
  • Консультацію спеціаліста з укладання плитки;
  • Точні виміри вашої ділянки;
  • Повний кошторис на матеріали та роботи;
  • Терміни виконання робіт.

Ми допоможемо вам підібрати матеріали. Наприклад, для цього літнього ресторану не підходив не один варіант плитки із представлених на українському ринку. І її довелося завезти з-за кордону.

Літній майданчик для ресторану
Літній майданчик для ресторану

Порядок робіт

Укладання тротуарної плитки – це комплексний процес. На кожній його стадії треба дотримуватися певних правил і суворо дотримуватися технологій. Недотримання норм у результаті призводить до неякісного покриття, яке є недовго. А якщо провести укладання за технологією, тротуарна плитка прослужить не один десяток років.

Часто перед укладанням плитки потрібно виконати демонтажні роботи – видалити стару плитку бетон або асфальт. Якщо поверхня землі очищена та підготовлена, можна приступати до земляних робіт. Обсяг земляних робіт залежить від складу ґрунту. Для щільного, глинистого ґрунту достатньо видалити від 15 до 20 см. А якщо ґрунти пухкий та піщаний, потрібно зняти шар завтовшки близько 30 см.

Просто зробити укладання плитки недостатньо. Необхідно ще її міцно зафіксувати, щоб уникнути розповзання плитки та деформації покриття. Для цього встановлюється бордюр. Бордюри бувають тротуарні та садові.

На дно траншеї насипається шар щебеню завтовшки близько 15-20 см. Щебінь грає роль дренажу, перешкоджаючи псуванню плитки від вологи. Зверху на шар щебеню насипається пісок. При укладанні плитки потрібно використовувати геотекстиль. Він розділяє шари піску та щебеню, щоб вони не змішувалися. Цим він перешкоджає просіданню покриття під час його використання. Також він перешкоджає насінням рослин, що залишилися в грунті, проростати.

Насамкінець проводиться затирання швів, щоб надати поверхні рівний акуратний вигляд.

Ціни на укладання плитки

Ганок із тротуарної плитки
Ганок із тротуарної плитки

Ціна укладання тротуарної плитки за квадратний метр розраховується індивідуально у кожному конкретному випадку. Вона залежить від різних факторів: тип плитки, складність візерунка, площа ділянки тощо. Нижче наведено приблизні ціни на роботи.

Оплата робіт з укладання плитки провадиться за фактом виконаних робіт. Під час робіт ми не виходимо за межі кошторису, крім тих випадків, коли за бажанням замовника виконуються додаткові роботи, не передбачені у кошторисі.

Ми працюємо як з нашими матеріалами, так і з замовниками. Візерунок для укладання ви можете придумати самі, або наші майстри виконають один із стандартних варіантів.

Цены на работы, 2023

Робтота Одиниця виміру Ціна від, грн
Укладання тротуарної плитки на готову основу1 м2130
Укладання плитки «Креатив»1 м2160
Укладання клінкерної бруківки1 м2170
Укладання тротуарної плитки з підготовкою основи (щебінь + пісок)1 м2 200
Укладання тротуарної плитки з підготовкою бетонної основи1 м2250
Стежки шириною менше 0,8 мм пог.130
Установка тротуарного бордюрум пог.55
Установка дорожнього бордюрум пог.90
Установка зливки (водосток)шт55
Установка пісковловлювачашт400
Підрізка примиканьм пог.40
Монтаж геотекстилю1 м240
Встановлення крайнього ряду на розчинм пог.80
Виїмка ґрунту1 м3250
Монтаж люкашт400
Планування та ущільнення ґрунту до 20 см віброплитою1 м245
Демонтаж асфальту, бетону до 5 см1 м265
Демонтаж плитки1 м250
Різання асфальту до 5 смм пог.60
Вивантаження матеріалів вручнут.150
Вивантаження матеріалів вручну (відстань від машини більше 20 м)т.170
Демонтаж поребрикам пог.25
Демонтаж дорожнього бордюрум пог.60
Розвантаження маніпулятораподдон30
Усі ціни вказані приблизно. Точні розрахунки лише після огляду майстром місця проведення робіт.

Бетонна основа

Бетонна основа влаштовується, коли передбачається велике навантаження на плитку, наприклад, влаштовується майданчик під автомобіль. Тоді виключається можливість просідання і покриття завжди залишається повністю рівним. В цьому випадку влаштовується підкладка з декількох шарів: піску, гравію, сталевої армуючої сітки та бетону. Арматура укладається на 3-5 см вище за поверхню траншеї. Товщина бетонної основи під плитку має бути близько 10-12 см.

Звернувшись до бригади «Улітка» ви отримаєте покриття відмінної якості, яке радуватиме вас багато років!

Доріжка із тротуарної плитки
Доріжка із тротуарної плитки
Укр   Рос
Будівельна бригада Улітка

Телефонуйте ПН-СБ 09.00 - 19.00

info@ulitka.kharkov.ua