Бетонування підлоги гаража в Харкові

Гараж до бетонування
ДО
Гараж після бетонування і оздоблювальних робіт
ПІСЛЯ

Замовляйте в бригади «Улітка» бетонування підлоги у вашому гаражі. Ціна робіт з бетонування — від 300 грн за квадратний метр (вирівнювання грунту + армування + заливка). Якщо враховувати вартість матеріалів — від 14 000 грн за гараж (бетон + сітка + плівка + робота).

Наші данні

 • Працюємо по Харкову та області
 • Кошторис — безкоштовно.
 • Виклик майстра для замірів і точної оцінки вартості робіт: по Харкову — безкоштовно, по області — 4 грн за кілометр.
 • Кошторис не переглядається по ходу робіт. Ціна в процесі робіт не виросте (якщо за узгодженням із замовником не були виконані додаткові роботи, не передбачені в кошторисі).
 • Несемо повну матеріальну відповідальність за посмішку замовника :)

Ціни 2023

Заливка зазвичай виконується заводським бетоном з бетономіксера. Заміс бетону вручну і заливка виконується, якщо у бетономіксера зовсім немає можливості під’їхати.

РоботаОдиниця вимі­рюванняЦіна від, грн
Поглиб­лення під основу гли­биною до 30 см1 м250
Плану­вання ґрунту під бето­нування1 м270
АрмуванняТонна8000
Заливка бетону з бетоно­міксера1 м3400
Пере­несення бетону (якщо бетоно­міксер не може під'їхати) в районі 30 м1 м31500

Будівництво бетонної підлоги в гаражі має свої особливості. Звичайний грунт, скільки його НЕ трамбують, залишиться пухким і м’яким. Коли автомобіль буде заїжджати в гараж, підлога повинна прийняти на себе точкову вагу від колеса і рівномірно розподілити її по поверхні грунту. Тобто підлога повинна бути твердою плитою поверх м’якого, пухкого грунту. Як лижі, які не дають людині провалитися в сніг, так стяжка не повинна давати осідати грунту під вагою автомобіля.

Тому підлога в гаражі повинна бути не скільки міцна на стиск, скільки повинна витримувати величезні зусилля на злам. І щоб цього домогтися, важливо не економити на товщині. Чим товщі плита, тим складніше її зламати.

Не можна економити на армуванні. І, природно, не економити на марці бетону. Ми використовуємо марку бетону не нижче М250.

А ось подушка з щебеню не підвищує твердість стяжки на злам. Тому при бетонуванні гаражів ми зазвичай її влаштовуємо.

Гараж заливається з міксера за один раз, що забезпечує монолітну стяжку. Тільки якщо міксер не як не може під’їхати в радіусі 100 метрів, доводиться заливати вручну.

Щоб в гаражі на підлозі в майбутньому не збиралися калюжі, заздалегідь передбачаються системи дренажу. Потрібно відводити всю воду, яка буде стікати з машини після дощу, танення снігу на ній.

Зазвичай робиться невеликий ухил у бік воріт, і якщо є оглядова яма, ухили в її сторону. Бажана установка дренажних труб всередині гаража, які будуть збирати всю воду і відводити її в певне місце, наприклад, відро.

Для армування гаража використовується металева сітка. Бетонна заливка розрівнюється правилом.

Заливка потрібна не тільки для того, що в гаражі було ідеально рівно. Часто бетонування потрібно, щоб в гараж не затікала вода. У цьому випадку шар заливки треба робити вище. Іноді навіть товщиною до 25 см. Відповідно, зростає її ціна.

Заливка гаражу
Заливка гаражу тов­щиною 23 см

Правильне бетонування підлоги дуже важливо. Якщо у статі буде хоча б невеликий нахил, машина, чи не поставлена на гальмо, буде постійно скочуватися вниз. Ми робимо тільки ідеально рівну поверхню.

Перед тим, як почати роботи, потрібен виїзд майстра на місцевість, для оцінки можливості заїзду спецтехніки — бетономіксера. Також в гаражі проводяться всі підготовчі заходи перед бетонною заливкою.

Заїзд бетономіксера в приватний двір для бетонування
Заїзд бетономіксера в приватний двір для бетонування

Підготовчі роботи

 • Вивіз сміття
 • Вивіз особистих речей
 • Демонтаж старої підлоги
 • Розміщення напрямних
 • Вирівнювання поверхні, видалення гірок і ямок
  Вирівнювання поверхні перед бетонуванням
  Вирівнювання поверхні перед бетонуванням
 • Підрізання воріт (за бажанням замовника)
 • Отмостка (за бажанням замовника)
 • Подушка з щебеню і піску (за бажанням замовника)
 • Армування
  Будівництво армокаркасу
  Будівництво армокаркасу

Коли всі ці роботи проведені, заливається бетон. Товщина шару заливки для стандартного гаража — 10 см. Ми працюємо тільки з заводським бетоном, який виготовлений згідно з технологією і відповідає всім стандартам якості. Марка бетону не нижче М250.

Заливка бетону
Заливка бетону
Укр   Рос
Будівельна бригада Улітка

Телефонуйте ПН-СБ 09.00 - 19.00

info@ulitka.kharkov.ua