Гараж під номером 38 перетворюється в номер 1

Гараж до ремонтуДО
Гараж після ремонтуПІСЛЯ

Выполненные работы

Опис проекту

Господар гаража в одному кооперативі міста Харкова вирішив, що його мінівен потребує гідного приміщенні, і викликав команду «Улітка». Ми і виконали повне перетворення цієї будови в гідне оформлення для красивого авто. Крім внутрішнього оздоблення було виконано збільшення висоти воріт гаража, щоб машині було зручно заїжджати.

Щоб збільшити отвір воріт в висоту, був виконаний демонтаж ділянки стіни над ними. Потім була виконана добудова стіни газоблоками.

Добудова газобетонними блоками
Добудова газобетонними блоками

Зверху даху була виконана цементно-піщана стяжка для отримання максимально рівній поверхні. Рівна поверхня потрібна не тільки для естетики, а й тому що далі буде руберойд. А його, як відомо, не можна класти на горби і нерівності. Стяжка зроблена під ухилом для забезпечення гарного стоку атмосферних опадів.

Стяжка під руберойд
Стяжка під руберойд

Через дах була проведена труба для вентиляції. Всі стики між стінами і дахом були ретельно опрацьовані. На стелі гаража була влаштована проводка.

Влаштування вентиляції гаража
Влаштування вентиляції гаража

Пол гаража теж не залишився без бетонних робіт. Була виконана його заливка товщиною 10 см. В якості арматури використовувалася спеціальна сітка кладки. Вся поверхня підлоги була ретельно затерта і загладжена.

Стяжка підлоги гаража
Стяжка підлоги гаража

Прийшла пора переходити до стін. Господар вибрав внутрішню обробку гаража пластиковими панелями. Даний матеріал не тільки красиво виглядає, але і володіє важливими властивостями: гігієнічність, водонепроникність і пожежна безпека. Саме обшивка гаража пластиком дозволила перетворити звичайний непоказний гараж в елегантний і благородний.

Стіни гаража після демонтажних робіт
Стіни гаража після демонтажних робіт

Пластикові панелі просто так до стіни неможливо прикріпити. Для них був побудований спеціальний металевий каркас з профілю. Цей каркас кріпився до поверхні стін гаража саморізами. На металеву обрешітку вже клалися пластикові панелі.

Монтаж пластикових панелей
Монтаж пластикових панелей

У стельові панелі були вмонтовані точкові світильники. Такі світильники створюють повне висвітлення гаража і при цьому дуже стильно виглядають. В стіни відповідно були вмонтовані розетки і вимикач.

Влаштування проводки в гаражі
Ефектне освітлення

Воріт гаража, як уже зазначалося, було потрібно додати висоти. Нові ворота споруджувати не довелося. Ми просто добудували старі ворота, використовуючи профільну трубу та сталевий лист.

Збільшення висоти воріт гаража
Збільшення висоти воріт гаража

На наступному етапі робіт дах гаража був покритий руберойдом. Ми використовували руберойд «Акваізол» харківського виробництва зі сланцевої посипкою. Для влаштування верхнього шару покрівлі він підходить, так як сланцева посипання захищає матеріал від механічного впливу і ультрафіолетового випромінювання. А дах з нього прослужить мінімум 15 років (такий термін гарантії на цю марку руберойду).

Покриття даху гаража руберойдом
Покриття даху гаража руберойдом

І завершальна деталь, без якої ніяк не можна обійтися — влаштування водовідведення. Тепер гараж надійно захищений від проникнення будь-якої вологи ззовні.

Водовідведення
Водовідведення

В результаті капітального ремонту гараж став виглядати по-справжньому сучасно. Але найголовніше, що мінівену стало набагато комфортніше в нього заїжджати. І тепер в гараж не проникне ніяка шкідлива для автомобіля вогкість.

Сталося повне перетворення гаража. З маленького і сірого він став великим і сяючим. Все можливо!

Об'єкт зданий: 13.09.2015
logo
Укр   Рус
Будівельна бригада Улітка

Телефонуйте ПН-СБ 09.00 - 19.00

info@ulitka.kharkov.ua