Бетонування майданчиків в Харкові

Бригада виконає бетонування майданчику в Харкові. Ми робимо майданчики, призначені для різних цілей і розраховані на різні типи навантажень, в тому числі бетонування площадки під автомобіль.

Зазвичай ми використовуємо заводський бетон марки не нижче М250. Ціна заливки — від 300 грн за квадратний метр. З матеріалами виходить від 850 грн за квадратний метр. Чим вище навантаження, яку буде нести бетон, тим більше потрібно робіт і потрібні більш дорогі матеріали.

Працюємо по Харкову та Харківській області.

Ціни 2023

РоботаОдиниця ви­міруЦіна від, грн
Поглиб­лення під основу гли­биною до 30 см1 м2150
Подушка з піску1 м250
Подушка из щебня1 м250
Плану­вання ґрунту під бето­нування1 м270
Трамбовка1 м270
Опалубка, відМетр погонний50
АрмуванняТонна8000
Заливка бетону з бетоно­міксера1 м3400
Заміс бетону в бетоно­мішалці1 м32000
Укла­дання бор­дюруМетр погонний100

3 умови успішного бетонування площадки

Бетон — надійний матеріал. Заливка з нього повинна служити десятиліттями. Але для цього слід дотримуватися трьох пунктів при бетонних роботах.

  1. Вибір відповідних матеріалів в залежності від навантаження та інших умов (а не дешевше, щоб підвищити ймовірність замовлення)
  2. Правильна підготовка до бетонних робіт (економити на супутніх роботах не завжди економно)
  3. Правильний процес самої заливки (потрібна певна слаженность дій робочих, а це можливо тільки з досвідом)

При недотриманні будь-якого з цих трьох пунктів бетонна заливка може виявитися одноразовою. Нелогічно якось заводити собі бетонний майданчик на один сезон, чи не так?

Ми проводимо всі розрахунки відповідно до навантаження бетону та мети заливки. Наприклад, якщо естетичний вигляд заливки не дуже важливий і невеликі тріщинки (не критичні) не заважають, можна проводити менше супутніх робіт і заощадити на матеріалах. Відповідно, вартість проекту буде дешевше.

Як робиться бетонування площадки?

Розмітка території

Розмітка для в'їзду
Розмітка для в’їзду

Перед бетонуванням майданчика ми спочатку проводимо розмітку території. Намічається місце для майданчика, оцінюється стан грунту і ухил місцевості.

Земельні роботи

Земельні роботи перед бетонуванням
Земельні роботи перед бетонуванням

Перед бетонуванням треба видалити невеликий верхній шар грунту. Товщина видаляється шару грунту дорівнює товщині підстави під бетон. Зазвичай вона не перевищує 30 см.

Опалубка

Опалубка для в'їзду
Опалубка для в’їзду

Далі визначається, на якому рівні буде починатися бетонна заливка. Після цього встановлюється дерев’яна опалубка. Ми робимо її з обрізної дошки товщиною 30 мм і висотою 100 мм. Щоб надійно зафіксувати опалубку, ми ставимо на відстані 1 м один від одного кілочки.

Опалубка додасть бетонної заливки потрібну форму. У неї заливається рідкий бетон. Після того, як бетон застигне, вона буде видалена.

Установка бордюру перед заливкою
Установка бордюру перед заливкою

Для приватних дворів та інших місць, де привабливий вигляд бетонного покриття дуже важливі, на цьому етапі встановлюється бордюр. Він і виконує роль опалубки.

Подушка з піску і щебеню

Наступний крок — основа під бетон, яке представляє собою подушка з піску і щебеню. Спочатку лягає щебінь (або гравій), а зверху пісок.

Подушка з піску для бетонної заливки
Подушка з піску для бетонної заливки

Якщо заощадити на «подушці», і відмовитися від такої основи, при опусканні температури нижче нуля бетон почне тріскатися. Це відбувається тому, що вода, що знаходиться в ньому при замерзанні починає розширюватися. А якщо є такий капілярний заповнювач, як щебінь, вода з грунту в бетоні не накопичується. І розширюватися взимку відповідно в бетонній заливці нічому.

Уся основа під бетон ретельно ущільнюється. Щебінь і пісок старанно трамбуються. Для цього ми використовуємо віброплити. Така ущільнена основу чудово витримає вагу бетонної плити, і якщо буде потрібно, транспортних засобів на ній.

Маяки

Встановлюються маяки, за якими згодом буде вирівнюватися бетонна заливка.

Установка маяків
Установка маяків

Армування

Саме армокаркас перетворює звичайний бетон в залізобетон. Він надає бетонної конструкції міцність, служить їй як скелет. Для майданчика під машину армування потрібно обов’язково.

Армування майданчика під автомобіль
Армування майданчика під автомобіль

Заливка бетону

Під'їзд бетономіксера
Під’їзд бетономіксера

Для бетонування площадки ми зазвичай використовуємо заводський бетон марки не нижче М250. Марка і склад бетону вибирається залежно від навантаження, яку буде нести майданчик. Наприклад, для стоянки під машину потрібен бетон більш високої марки, ніж для доріжок.

Залізнення бетону

Наостанок ми проводимо посилення поверхневого шару бетону. Це може бути мокре залізнення , сухе залізнення або полімерна пропитка бетону — в залежності від ситуації. Залізнення надає бетонній заливці міцність і довговічність.

Бетонування майданчику під автомобіль
Бетонування майданчику під автомобіль

Через 7-10 днів Ви можете використовувати бетонну площадку за призначенням. Вона буде ідеально підходити для потрібного навантаження і не буде тріскатися і кришитися мінімум 10 років.

Водовідведення

Також ми не забуваємо про гідроізоляцію. Вода не повинна застоюватися на поверхні бетону. Для відводу рідини роблять разуклонку. Під невеликим кутом вода відводиться з бетонного покриття, можна просто в бік, або збирається в спеціальну каналізаційну трубу по проробленому в свіжому бетоні жолобу. При більшій поверхні майданчика використовують більш складні каналізаційні системи.

Жолоб в бетоні для стоку води
Жолоб в бетоні для стоку води

Компанія «Улітка» робить професійне бетонування майданчиків в Харкові. Зроблені нами майданчика будуть естетично виглядати довгий час. Їм довго не буде потрібно оновлення. І вони десятки років будуть дарувати комфорт усім.

Майданчик під навіс
Майданчик під навіс

Виклик майстра для розрахунку вартості робіт безкоштовний.

Найголовніше, що у бетону є душа і характер, які потрібно розуміти. Для пересічної людини бетон — це просто суміш піску з цементом. А для будівельника — майже жива істота, яке зробить все, як треба, якщо проявити до нього правильний підхід.

Цікавить, скільки буде коштувати потрібна вам бетонна площадка? Телефонуйте!

Укр   Рос
Будівельна бригада Улітка

Телефонуйте ПН-СБ 09.00 - 19.00

info@ulitka.kharkov.ua