Ремонт металевих гаражів в Харкові

Ремонт гаража в Харкові
ДО
Ремонт гаража в Харкові
ПОСЛЕ

Бригада проведе капітальний ремонт гаража і будь-які роботи, що поліпшують стан гаража. Команда по гаражах зробить ремонт або повна заміну даху гаража, посилення балки в гаражі, заміну або підрізування воріт, врізання замку.

Ми проведемо бетонування підлоги, зробимо збільшення отвору воріт і, відповідно, висоти гаража, подовження гаража, обробку гаража вапном, штукатурку, фарбування, утеплення, виготовлення стелажів, монтаж проводки, облаштування вентиляції. Є зварювальники і бетонщики.

Замовляйте будь-яку послугу по сервісу або ремонту Вашого гаража. Виклик фахівця для оцінки вартості робіт — безкоштовний. Кошторис на матеріали і роботи теж безкоштовно. Вартість мінімального виклику — 1500 грн.

Врізання замку

Врізання замку в гараж
Врізання замку в гараж

Виконаємо врізку замку в гараж. Якщо замок купується обраної нами моделі, даємо 1 рік повної гарантії. Ціна услуги — від 500 грн.

Засув в гараж

Засов в гараж
Засов в гараж

Облаштуємо засув в гараж. Вартість робіт — від 400 грн.

Ремонт даху гаража

Перед початком робіт перевіряється несуча конструкція всього даху. Зазвичай причиною появи проблем є занадто великий крок обрешітки, використовувані труби або профіль недостатньої товщини, використання шматків труб замість цілих труб. Часто потрібно посилити балки гаража. Іноді доцільніше побудувати спеціальні ферми, з якими гарантовано з дахом не буде ніяких проблем.

Ремонт крыши гаража
Ремонт крыши гаража

Також потрібно оцінити стан покриття даху. Чи можна ще використовувати старий матеріал або його треба повністю замінити на новий?

Ціна послуги залежить від стану даху, обсягу робіт, того, чи доведеться закуповувати нові матеріали і в кожному випадку розраховується індивідуально.

Зварювальні роботи

Ремонт гаража в Харкові рідко обходиться без зварювальних робіт. У нас ви можете замовити будь-які зварювальні роботи, починаючи від самих дрібних, наприклад, заміни петлі на воротах, до об’ємних, наприклад, виготовлення металевого гаража з нуля.

Популярні зварювальні роботи в гаражі

  • Закріплення воріт
  • Усунення щілин
  • Посилення стельових балок
  • Відновлення ребер жорсткості
  • Ремонт механізму дверей
Зварювальні роботи у гаражі

Наприклад, дуже часто гаражні петлі дають слабинку, і ворота можуть перекоситися, а то і відірватися. Також з часом метал втрачає міцність, і тоді на ворота необхідно наварити нові петлі, які візьмуть на себе частину навантаження. Тут при ремонті гаража в Харкові ніяк не можна обійтися без зварювальних робіт. Адже зварювання — найкращий і надійний спосіб кріплення металевих деталей.

Ще зварювальні роботи використовуються для посилення замкової частини воріт. Для цього застосовуються сталеві пластини, які закривають корпус замку. Такий захист завадить вирізати замок спецзасобами, і машина в вашому гаражі буде надійно захищена.

Також ми виконаємо будь-які інші потрібні вам зварювальні роботи в гаражі. Вказівка їх точної вартості можливо тільки після візуального огляду об’єкта. Виклик майстра-оцінювача безкоштовний.

Ціни 2023

Робота Одиниця вимірювання Ціна, грн
Збірка, розбирання гаража, відшт1000
Збільшення розмірів гаража, відшт1500
Підрізування воріт, відшт1000
Збільшення прорізу воріт, відшт1500
Демонтаж гаража, відшт1000
Грунтовка, відм215
Монтаж воріт для гаража, відшт400
Виготовлення воріт для гаража, відшт600
Фарбування емаллю, відм215
Бетонування заїзду в гараж, відшт1000
Облаштування петель, замків, засувок, відточка100
Оздоблення вапном, відм230
Хвіртка, відшт650
Виготовлення стелажів, відпог. м100

Примітка: ціни вказані без урахування вартості матеріалів; мінімальна оплата за роботу — 1500 грн

Перевезення гаражів

Здійснюємо перевезення гаража по Харкову і області, коли потрібно розібрати гараж в одному місці і зібрати його в іншому. Ціна послуги — від 2000 грн.

Установка гаража

Виконаємо установку готового гаража.

Збірка гаража б/в

Часто перед власником авто постає питання — як купити гараж в Харкові. Це досить складне завдання, яке вимагає ретельного продумування. Адже на кону Ваша машина. Наприклад, можна знайти металевий гаражі б/в, що влаштовує вас ціною.

Але перенести цей гараж на нове місце може виявитися проблематичним. Якщо доставка маніпулятором неможлива з яких-небудь причин, гараж треба розбирати на старому місці і збирати на новому.

Плата за розбирання та складання гаража б/в для перенесення в нове місце дорожче, ніж за збірку нового гаража. Адже гараж б/в зібрати набагато складніше — треба ретельно нумерувати всі деталі. А перед цим його треба ще й розібрати, що теж досить складна робота, на відміну від простого демонтажу металоконструкції.

Ціна послуги — від 3000 грн.

Ворота в гараж

Встановимо, відремонтуємо ворота в гаражі.

Фарбування гаража

Фарбування гаража в будь-який колір за бажанням замовника за ціною роботи від 40 грн за квадратний метр.

Хвіртка в гараж.

Зробимо хвіртку, двері в гаражі.

З компанією «Улітка» ремонт гаража в Харкові — це швидко та недорого.

Хочете з комфортом користуватися своїм гаражем? Телефонуйте!

Укр   Рос
Будівельна бригада Улітка

Телефонуйте ПН-СБ 09.00 - 19.00

info@ulitka.kharkov.ua