Гаражі з профнастилу

Гараж з профнастилу

Перед вами постало питання, як заховати машину від опадів, а на будівництво капітального гаража часу поки немає? Але шкода дивитися, як машину забиває снігом або вона мокне під дощем?

Гараж з профнастилу — це бюджетне рішення такої проблеми. Нехай профнастил не надто міцний матеріал (його можна прорізати ножицями), але, по крайней мере, захищає машину від негоди. Для приватного двору, дачі або охоронюваного кооперативу — це підходящий варіант.

Тим більше у нас ви можете купити такий надійний гараж з профнастилу, який не зажадає від вас ніяких робіт по ремонту протягом мінімум 10 років, крім звичайного догляду.

І найголовніше, він буде повністю безпечним, на відміну від здешевлених гаражів, де виробники економлять на матеріалах. Немає ризику, що подує вітер, він сомнется, і поховає під собою вашу машину.

Ще плюс гаража з профнастилу в тому, що цей матеріал випускається в широкій колірній гамі. Ви можете вибрати той колір, який ідеально підійде до кольору вашого авто або будинку.

Виробництво гаражів здійснюється в спеціально обладнаному цеху, а не на «колінці».

Бригада, що спеціалізується на металевих гаражах для авто

3 необхідні для безпеки машини речі

 1. Каркас ми робимо тільки з профільної труби, а не з куточка. Профильная труба прочнее, чем уголок. Куточок має усього 2 сторони, а труба – 4. Як ви думаєте, гараж з яким каркасом — з труби або з куточка, вимагатиме від вас робіт по ремонту через рік?
  Каркас з куточка
  Каркас з профільної труби
 2. Дах гаража підтримують обов’язкові ферми з профільної труби, а не прості поперечні балки з звареного куточка. Подивіться на фотографії, і подумайте — в якому з гаражів існує ризик обвалу листів під вагою снігу?
  Балки з куточка
  Ферми з профільної труби
 3. Для покрівлі використовується тільки покрівельний профнастил підвищеної жорсткості з висотою гофри 44 мм. Ми ніколи не економимо на матеріалах, покриваючи дах тонким стінових профільованим листом. Адже на лист металу, коли він лежить горизонтально, а не стоїть вертикально, припадає більш високе навантаження.
  А взимку з гаража з покрівлею з стінового профнастилу треба обов’язково зчищати сніг, інакше вона може провалитися і пошкодити машину. Про це чесно попереджають виробники таких гаражів. Вам буде зручно регулярно займатися цією працею?
  Стіновий профнастил
  Кровельный профнастил

Вибір на користь машини

Гараж, побудований з дотриманням будівельної технології, звичайно, обійдеться дорожче, ніж гараж з куточка, без ферм, і, до того ж, з дахом з стінового профнастилу. Але зате він повністю безпечний та прослужить довго та надійно.

Навіть якщо гараж з профнастилу потрібен вам як тимчасовий захід на пару років — якщо гараж добре зберігся, ви завжди з вигодою зможете використовувати його під склад, сарай або майстерню. А не будувати ці будови з нуля. Або просто його перепродати.

Ціни на популярні розміри 2023

Ширина, мДовжина, мВисота
спереду, м
Висота
ззаду, м
Товщина
стін, мм
Товщина
даху, мм
Ціна, грн
2.78 м4.6 м2 м1.85 м0.3/0.4 мм0.3/0.4 мм21 000 грн
0.40.423 000 грн
0.650.6525 500 грн
3 м5 м2 м1.850.3/0.40.3/0.421 500 грн
0.40.423 500 грн
0.650.6526 500 грн
3.3 м5.7 м2 м1.850.3/0.40.3/0.424 500 грн
0.40.427 000 грн
0.650.6530 000 грн
3.8 м6.4 м2 м1.850.3/0.40.3/0.427 000 грн
0.40.429 500 грн
0.650.6533 500 грн
3.8 м6.4 м2.5 м2.30.3/0.40.3/0.429 500 грн
0.40.432 800 грн
0.650.6537 000 грн

Що входить в ціну?

У наведену вище ціну входять всі матеріали на гараж і роботи по його виготовленню.

Також готовий гараж оснащений накладними замком, і вам не потрібно купувати його окремо.

Гараж оснащений замком

Ворота гаража посилені профільної трубою (а не куточком!). Тому, хоча зазвичай цей елемент гаража швидше за все виходить з ладу, у вас вони будуть служити довго. А несправні ворота, які покосились, часто дряпають машину і псують її зовнішній вигляд.

Ворота гаража укреплены профильной трубой

3 види даху — як вибрати найкращий?

 1. Двосхилий – у такого даху виходить самий жорсткий каркас. Сніг на ній не затримується. Дощова вода також швидко з неї стікає.
  Врахуйте, чим вище кут даху, тим менше ймовірність того, що вона буде протікати і відповідно, машина іржавіти. Чим більше високий дах, тим жорсткіша вона буде, але вартість її підвищиться.
  Це самий кращий варіант для гаража. Якщо поблизу немає будівель, краще зупинитися саме на ньому.
  Гараж з профнастилу з двосхилим дахом
 2. Односхилий убік – теж гарний варіант даху. Але каркас в нього менш жорсткий, ніж у першого варіанту.
  Опади на ньому надовго не затримуються.
  Якщо гараж стоїть близько до будинку, то для нього робиться саме така покрівля, щоб опади не скочувалися прямо на будинок.
  Дах коштує дешевче, ніж двоскатний, бо на нього йде менша кількість матеріалів.
  Гараж з профнастилу з односхилим дахом
 3. Односхилий униз – коли дах утворює пологий схил між передньою і задньою стінкою гаража. Не зовсім вдалий варіант даху, так як опади, особливо сніг, можуть на ній затримуватися. І при нерівномірному таненні снігу на профнастилі будуть утворюватися калюжі, що призведе до швидкої корозії покрівельних листів.
  У такий покрівлі досить висока ймовірність протікання, а для машини це не дуже добре.
  А якщо взимку випаде багато снігу, листи профнастилу можуть прогнутися або взагалі впасти вниз — прямо на авто.
  Виробники здешевлених гаражів віддають перевагу саме такий дах, так як її собівартість найнижча (після плоскою).

  Купити гараж з профнастилу вигідно в Харкові

  Головне при будівництві гаража — це любити «залізних коней» і ставитися до них з повагою. А якщо ти любиш авто, то завжди підходиш до роботи зі зведення гаража максимально відповідально. І не дозволиш собі зробити гараж, здатний нашкодити машині.

  Главное при изготовлении гаража из профнастила - любить авто

  Тому ми і будуємо тільки такі гаражі, які реально оцінить ваш автомобіль — з посиленим каркасом, надійної покрівлею і несучими елементами.

  Звертайтеся — завжди раді побудувати вам гараж з профнастилу, який надійно вкриє Вашу машину від негоди!

  Коментарів поки немає, але ви можете стати першим

  Додати коментар


  Типы файлов, которые принимаются: jpg, gif, png, pdf, doc, docx, ppt, pptx, pps, ppsx, odt
  Максимальный размер: 5MB

Укр   Рос
Будівельна бригада Улітка

Телефонуйте ПН-СБ 09.00 - 19.00

info@ulitka.kharkov.ua