Ляда на льох

Виготовлення ляди на льох у Харкові

Виконані роботи

Навіть зараз, в епоху холодильників, старий надійній льох не втратив своєї актуальності. Майже під кожною багатоповерхівкою у Харкові виблискують на сонці їхні металеві кришки.

Тільки для того, щоб льох виконував свою головну роль, його кришка повинна відповідати певним критеріям.

Головна роль кришки чи ляди для льоху — звісно, захисна. Але при грамотно виготовленій ляді Ви захистите свої продукти не тільки від злодіїв, а й від вологи, холоду та сміття.

3 ключові пункти при виготовленні кришки на льох

  1. Розміри входу в льох повинні бути не менше, ніж 75 × 75 см. З меншими розмірами буде складно протиснутися в нього, особливо якщо тягнути на собі мішок картоплі.
  2. Важливо, щоб дверцята у льох не були надто важкими. Бажано, щоб будь-який член родини міг її відкрити. Щоб господині для того, щоб узяти продукти з льоху, не доводилося чекати на повернення чоловіка з роботи.
  3. Кришка має бути дуже міцною. Особлива фортеця потрібна, якщо льох перебуває у міському дворі, а чи не приватному. Адже у Харкові часто розкрадають продукти із льохів. І зловмисники не проти прихопити і саму кришку, якщо вона з металу.

Наша бригада робить надійніляди для міських та приватних дворів. Ми використовуємо сталеві листи та профільні труби для виготовлення кришки.

Нещодавно наша бригада збудувала таку металеву ляду у міському дворі. Особливо уважно ми стежили, щоб грамотно провести всі зварювальні роботи. Адже від них головним чином залежить міцність та довговічність кришки.

Тепер власник даного льоху може безстрашно зберігати в ньому продукти, не турбуючись за їх збереження. А харківські «збирачі металобрухту» не зможуть зняти цієї кришки, як би їм цього не хотілося. Також ляда обладнана захисними ґратами, щоб льох можна було вільно провітрювати.

Ляда була прогрунтована та пофарбована фарбою. Такі дії не тільки надають входу в льох естетичного вигляду, а й захищають метал від корозії.

Замовляйте і ви виготовлення надійної ляди для льоху!

Об'єкт зданий: 15.07.2015
logo
Укр   Рос
Будівельна бригада Улітка

Телефонуйте ПН-СБ 09.00 - 19.00

info@ulitka.kharkov.ua