Виробництво металоконструкцій в Харкові

Виробництво металоконструкцій в Харкові

Бригада «Улітка» виготовить металоконструкції різних типів: будівельні, технічні або побутові.

Скільки коштує виготовлення металоконструкції?

Зазвичай вартість робіт дорівнює половині вартості металу. Вона залежить від їх складності та обсягу. Середня ціна — 10 000 грн за тону. Але в кожному конкретному випадку необхідні розрахунки.

Прайс на стандартні металоконструкції 2021

Робота Одиниця виміру Ціна від, грн
Воротам2 800
Сходисходинка2 000
Парканим2400
штука15 000
Альтанки м2900
Дашкиштука5 000
Ляда на льохштука
Навісим2900
Примітка: ціни вказані без урахування вартості матеріалів

Які стандарти якості підтримуються при виробництві металоконструкцій?

Наші фахівці дотримуються стандартів якості ДСТУ Б В.2.6-10-96 (Конструкції сталеві будівельні). Головне це — надійність та безпека.

Виготовлення металоконструкцій вимагає не тільки технічних знань. Професія зварника завжди передбачає інженерне мислення. Йому треба чітко спланувати майбутню конструкцію, щоб при максимальній легкості каркаса вона була максимально міцною. Тут немає шаблонів. Кожен новий проект є для тебе викликом. І ти ретельно обдумуєш, як підступитися до нього.

Якщо простий козирок над дверима абияк може зробити будь-який зварювальник, то виготовлення великих, масштабних проектів можна доручати тільки людям, що володіє достатність кваліфікацією. Тільки вони знають, де і в якому місці треба варити, щоб готовий виріб було міцним, і відповідало всім нормам безпеки.

Виготовлення підвісного майданчика для заводу
Виготовлення підвісного майданчика для заводу

Важливо також наявність необхідного обладнання. Професійний лазерний рівень вимірює рівність набагато надійніше свого дешевого аналога. Навіть невелике відхилення від ідеальної прямої може зробити конструкцію небезпечною, так як зміститься її центр ваги.

Перевіряємо рівність по лазерному рівню
Перевіряємо рівність по лазерному рівню

Неправильно зварене виріб не тільки швидко вийде з ладу, втратить свій естетичний вигляд і не виконає поставлене перед ним завдання. Воно також становить загрозу для безпеки людей. Навіть простий дашок, якщо він неправильно закріплений, при обваленні може сильно покалічити людину. Ми, коли працюємо, робимо як для себе — максимально надійно. Погляньте на каркас дашка на фото — ненадійний дашок уже б давно обвалився.

Майстер балансує на каркасі дашка, фарбуючи його
Майстер балансує на каркасі дашка, фарбуючи його

Наша бригада втілить в життя будь-найскладніший проект. Ми виконаємо усі розрахунки. Готовий виріб буде відповідати всім технічним стандартам.

Ферма для контейнера на заводі
Ферма для контейнера на заводі

Ми займаємося будівництвом як для приватних осіб, так і для організацій.

Виготовлення шпиля для церкви
Виготовлення шпиля для церкви

Теплиці, гаражі, ангари за індивідуальним проектом під ключ — це наш профіль. При цьому ми виконаємо супутні роботи — бетонування, фарбування, земельні роботи і т.д. Виготовимо і змонтуємо металоконструкції як у себе в цеху, так і на виїзді. Телефонуйте!

Укр   Рус
Будівельна бригада Улітка

Телефонуйте ПН-СБ 09.00 - 19.00

info@ulitka.kharkov.ua