Теплиця Слов'яночка — 3 унікальних складових ідеальної теплиці


Теплиця із полікарбонату Слов'яночка
Теплиця із полікарбонату Слов’яночка

Чи плануєте купити теплицю і не хочете витратити гроші на вітер? Можливо навіть в прямому сенсі цього слова…

На ринку в Харкові тисячі теплиць з полікарбонату і все, на погляд людини, далекої від зварювальних робіт, виглядають дуже схоже. Як визначити, яка з них якісна, а яка ні? Причому неякісні іноді і коштують дорожче, ніж якісні. Куди ж треба дивитися?

Що відрізняє неякісну теплицю? Найбільш істотний фактор – майже повна відсутність в ній металу. Таку теплицю характеризує невелика товщина металу і невелику вагу. Так, продавці запевняють, що це здорово – легше перевозити, доставка дешевше, але… Такі теплиці швидко мнуться навіть від невеликих ударів стихії. Часто вже наступну весну вони можуть зустріти з проломами в корпусі.

Найцікавіше, що саме такі теплиці виглядають найбільш привабливо для непрофесіоналів. Адже поперечні дуги у них стоять близько, щоб компенсувати брак металу. Тому зовнішній вигляд справляє враження надійності. Тільки зварювальник скривився від огиди, дивлячись на товщину труби в 1 мм. А поздовжні ребра – багато людей навіть не дивляться на них, хоча в жорсткості теплиці та опори для листа полікарбонату вони грають куди більш істотну роль, ніж дуги.

Інший фактор – це полікарбонат з вторинної сировини. Ви, напевно, вже помітили, що багато виробників теплиць тримають в таємниці, звідки вони беруть полікарбонат і який. А ще для економії можна матеріал стільниками горизонтально укласти. Так менше листів полікарбонату на теплицю піде, а мало хто з покупців буде дивитися на напрям стільників. Зате потім буде пожинати гіркі плоди замість солодкого врожаю.

Кріплення, коли труби просто накладаються одна на одну у різних площинах і закріплюються гвинтами, або різні крабики, теж потім підносять неприємні сюрпризи, коли каркас починає хитатися і розповзатися. Є й інші чинники, які пересічному покупцеві, складно врахувати.

Бажано купувати теплицю, де метал є в достатній кількості, сертифікований полікарбонат від перевірених виробників і кріплення не гуляють.

Тоді вам не доведеться, замість того, щоб доглядати за рослинами, витрачати час і гроші на ремонт теплиці. Або купувати нову вже через пару років.


Характеристики теплиці «Слов’яночка»

 • Каркас – квадратна сталева труба шириною 20 мм і товщиною 2 мм для теплиць шириною до 4 м, квадратна труба шириною 30 мм і товщиною 2 мм для теплиць шириною від 5 м
 • Відстань між дугами – 2 метри (важить теплиця набагато більше, ніж теплиця з труби 1мм з дугами на відстані 1 метр і тому набагато міцніша)
 • Покриття каркаса – італійська порошкова фарба
 • Колір каркаса – сірий, слонова кістка
 • Полікарбонат – Izopol (Румунія)
 • В комплекті – стільниковий полікарбонат, полікарбонатний торцевий профіль, каркас теплиці, петлі для дверей, петлі для кватирок, ручки, саморізи, шайби, ущільнювачі, інструкція по збірці
 • Двері – 1 штука (вартість додаткової — 800 грн)
 • Кватирка – 2 штуки в двері і навпаки (вартість додаткової — 500 грн)
 • Обов’язковий фундамент – не потрібно
 • Термін виготовлення – 3 дні (стандартна теплиця)
 • Доставка по Харкову – 8 грн за км від складу на вулиці заводу Комсомолець, 40
 • Доставка по Україні – 500-650 грн
 • Є можливість самовивозу. Теплиця в розібраному вигляді поміщається на легковому автомобілі з причепом або мікроавтобус. Також можемо відправити будь-яким перевізником.
 • Додаткові послуги — пристрій фундаменту, лампи для обігріву, монтаж системи поливу

Складова 1: Суперкаркас

Профільна труба

Здоров’я людини, як біологічної системи органів і тканин багато в чому залежить від здоров’я його скелета. Якщо хребет скривлений, починаються різні хвороби. Не може бути викривленого хребта і доброго здоров’я.

Теплиця теж є певною біологічну систему, звичайно, влаштовану набагато більш простіше, ніж людина. Але так само як людина не може бути здоровим при кривому хребті, так само і рослини в теплиці ніколи не будуть здоровими і рясно плодоносними, якщо у неї жалюгідний, кволий, прогнилий каркас. Пишним цвітом на них будуть цвісти тільки хвороби.

Наші теплиці мають каркас з профільної труби квадратної форми. Якщо ви не знаєте, що таке профільна труба, прочитайте, будь ласка, цю статтю у Вікіпедії.

Цитата з Вікіпедії

Профільні труби використовуються головним чином при зведенні конструкцій, що несуть серйозні механічні та вібраційні навантаження: промислових металоконструкцій, каркасів будівель, опор, щогл, складних перекриттів, прольотів тощо.

При виготовленні каркасу не використовується профіль для гіпсокартону. Або його ще називають омега профіль. Також не використовується оцинкована «квадратна труба». Вироби з цих матеріалів дуже швидко ржавіють – каркас псується майже на наступний рік. Таким теплицям важко встояти перед вітром або снігом. Наприклад, профіль для гіпсокартону витримує максимум 20 кг/м2, а оцинкована труба – 50 кг/м2.

Профільна труба може витримати до 300 кг/м2. Відповідно, теплиця виносить самі екстремальні умови. Можливо, на вашій дачі не зустрічаються екстремальні умови, але запас міцності на випадок сильних опадів або ураганного вітру зайвим ніколи не буде. А в тих районах України, де випадає багато снігу можливий каркас тільки з такого матеріалу. Інакше з першим снігом вас будуть чекати не приємні емоції, а поломка теплиці.

Крім того, теплиця з профілю для гіпсокартону або оцинкованої труби, де крихкість несучих елементів компенсується їх кількістю, набагато складніша в збірці. Непрофесіоналові дуже важко правильно її зібрати. А при неправильній збірці, гарантія, звісно не діє.

Каркас ж з профільної труби містить тільки необхідний мінімум елементів. Ви легко зберете його самі. Ми даємо гарантію 10 років навіть при вашій збірці.

Порошкове фарбування

Для здорового, міцного «скелета», важливий не тільки матеріал, з якого він зроблений, але і його покриття. Наша атмосфера містить кисень, який має схильність окисляти все підряд, в тому числі і каркас Вашої теплиці, викликаючи його іржу. А якщо сюди додати дощові води, конденсат усередині, підвищену кислотність грунту від добрив, то каркасу доводиться дуже несолодко. Тому він потребує відповідної обробки.

Ми проводимо профілактику іржавіння каркаса шляхом особливого нанесення фарби на нього. Фарба спочатку напилюється і потім запікається при температурі 220 ° С. Таким чином виходить полімерне покриття, яке набагато більш стійке до корозії, ніж жидка емаль, нанесена звичайним способом. Тому каркас протягом 10 років не псується та зберігає привабливий вигляд.
Виробник порошкової фарби – Італія.

Крок дуг в 2 метри — чи не занадто?

Деяким людям здається, що крок дуг в 2 метри — це надто багато для теплиці і вона складеться під снігом. А виробник просто намагається заощадити на металі і тому дає такий широкий крок.

Звичайно, розумні люди також розуміють: міцніше не та теплиця, в якій крок менше, а та, в якій більше металу.

Насправді мало — це, наприклад, вага каркаса 4×10 метрів в 110 кг. А саме таким вона буде при кроці 1 метр у теплиці з профільної труби товщиною 1 мм з 5 поздовжніми стяжками.

Додаткова поздовжня стяжка важлива для опори листів полікарбонату
Додаткова поздовжня стяжка важлива для опори листів полікарбонату

(Довжина труб теплиці з кроком 1 метр = довжина труб теплиці з кроком 2 метри + 5 (дуг) * 6,9 (довжина дуги) — 20 (2 поздовжніх стяжки) = 190 метрів;

190 метрів * 0,58 (вага 1 пог. Метра труби) кг = 110 кг)

Теплиця «Слов’яночка» 4×10 метрів важить 212 кг.

Отже, дано: 2 каркаса одного розміру — один вагою 110 кг, другий вагою 212 кг. Який міцніше?

Звичайно ж, відповідь проста: той, у якого дуги стоять через 1 метр…

Навіть у теплиці з кроком 1 метр з профільної труби 20×20 товщиною 1,5 мм вага буде на чверть менше: 190 метрів * 0,84 (вага 1 пог. Метра труби) кг = 160 кг.

Саме тому, найчастіше, чим менше крок у теплиці, тим коротше термін її служби.

Складова 2: Професійний полікарбонат

Якісний та неякісний полікарбонат

Покриття теплиці — прозорий полікарбонат марки Izopol з первинної сировини. Випускає його Румунія. В наявності є сертифікати, що підтверджують справжність полікарбонату.

Izopol добре пропускає сонячне світло. Крім того, він добре зберігає тепло. Полікарбонат Izopol зарекомендував себе в якості гарного будівельного матеріалу для теплиць.

Лист полікарбоната зверху має спеціальне захисне покриття. Воно перешкоджає руйнуванню полікарбонату та не пропускає ультрафіолетове випромінювання, яке шкідливе для рослин.

Товщина захисного покриття складає 30 мікрон. У рік вигорає 2 або 3 мікрони. Тому цей полікарбонат й служить як мінімум 10 років.

Краї листа завальцьовані, тому ви не поріжетесь при складанні теплиці.

Складова 3: роз’єми, а не кріплення

Профільна труба товщиною 2 мм, на відміну від труби товщиною 1 або 1,5 мм, не мнеться від гвинтів і дозволяє приварювати до себе різні елементи. Тому немає потреби використовувати хомути, що складаються з Х-образних і Т-образних кріплень.

Каркас збирається в роз’єми типу «мама-тато». Дуга і бічна стяжка розташовуються в одній площині. Полікарбонат одночасно спирається на дугу і стяжку. Це дуже добре для листа, так як у нього виходить велика площина опори. При цьому не залишається ніяких зазорів між аркою і полікарбонатом, які залишаються при використанні краб-системи. А навіть невеликі зазори — це додаткові містки холоду.

Гарантія – 10 років!

Теплиця «Слов’яночка» дуже легка в збірці і містить мінімум елементів. Для збірки Вам буде потрібно тільки дриль і викрутка. Ні з якими сполучними профілями Вам мати справу не доведеться. Тільки зібрати з розбірних частин каркас — зварювання не потрібно і прикрутити до нього саморізами листи полікарбонату. У комплект входить інструкція, написана легким і зрозумілою мовою.

Ми даємо гарантію 10 років навіть при Вашій збірці.

90% наших клієнтів вважають за краще збирати теплицю самі.

Теплиця «Слов’яночка» гарантує Вам високий урожай ще й тому, що весь час, яке власники теплиць витрачають на нанесення лакофарбового шару від корозії, заміну пошкодженого полікарбонату, ремонт каркаса, ви зможете спокійно витрачати на догляд і турботу про рослини. Погодьтеся, досить приємно згадувати про саму теплиці раз в 10 років, а весь інший час приділяти її зеленому вмісту.

Ця теплиця виявиться вашої «музою», яка надихне вас на вирощування шедеврів.

Замовляйте теплицю «Слов’яночка»!

Укр   Рос
Будівельна бригада Улітка

Телефонуйте ПН-СБ 09.00 - 19.00

info@ulitka.kharkov.ua