Навіс для авто

Кожному власнику автомобіля доводиться вирішувати, як укрити його від негоди, сонця та сюрпризів пернатих. Навіс для авто — спосіб, який дозволяє швидко, надійно і вигідно забезпечити необхідний захист. Часто без даної споруди не обійтися.

Навіс для машини в Харкові можна купити різних розмірів, форми і конфігурації. Найчастіше віддається перевага односхилим або двосхилим дахах з металу. Не затемнюють двір та привабливо виглядають покриття з полікарбонату. Популярна металочерепиця.

Ми зваримо металеву конструкцію за параметрами, які потрібні. Зазвичай для однієї машини довжина повинна бути 5 м, а ширина 2,5 м. Для позашляховика мінімальні габарити — 6,5×3,5 м.

Ціна навісу для авто

Існує комплекс факторів, що визначають вартість.

  1. Ціна навісу для авто визначається перш за все площею конструкції. Модель великих розмірів вимагає відповідної кількості матеріалів. Потрібен більш міцний профіль в якості опор. Зростають витрати в транспортуванні і монтажі.
  2. Другий істотний фактор, що визначає ціну — використовувані матеріали. Дешевше обійдеться покриття з профнастилу. А ось виріб з монолітного полікарбонату обійдеться в копієчку. Важливо, який профіль використовується. Наприклад, погонний метр профільної труби 60×60×3 мм в якості опор — дорожче погонного метра труби 60×60×2 мм. Також ціну визначає кількість і товщина покрівельних ферм.
  3. Ще вартість залежить від фундаменту. За бетонний фундамент оплата йде окремо.
  4. Складні конструкції зігнутої форми виходять дорожче.
  5. Здорожує виріб наявність кованих елементів.

Бригада «Улітка» побудує укриття для автомобіля під ключ. Працюємо по Харкову та області. Телефонуйте ПН-СБ з 09 до 19.00.

Навіс із профнастилу

Навіс із профнастилу
Робота, від
Ціна, грн 900,00 за м2
Робота + матеріали, від
Ціна, грн 2000,00 за м2

Навіс із полікарбонату

Навіс із профнастилу
Робота, від
Ціна, грн 650,00 за м2
Робота + матеріали, від
Ціна, грн 2100,00 за м2
Укр   Рос
Будівельна бригада Улітка

Телефонуйте ПН-СБ 09.00 - 19.00

info@ulitka.kharkov.ua